Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Witam. Poniżej ręka do analizy. Brak readów na gościa. Decyzja waszym zdaniem poprawna czy można by się pokusić o call? Jak byście to rozegrali gdyby było jeszcze powiedzmy 5 graczy a nie bubble? Z góry dzięki za konstruktywne wypowiedzi.

    Hand Information
    Full Tilt Poker No Limit, 240 BB (4 handed).
    Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

    Table Information
    Seat: 2 adjjma ($2785) Dealer
    Seat: 6 daflicz ($2190) Small Blind
    Seat: 7 Hero ($2580) Big Blind
    Seat: 8 shameless83 ($5945)
    Dealt to Hero
    **

    Preflop (Pot:360)
    shameless83****FOLD
    adjjma****FOLD
    daflicz****ALL-IN
    Hero****FOLD
    ShowDown:
    daflicz MUCKS

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Moim zdaniem masz tu super easy call. I wydaje mi sie ze zbyt tight callujesz, jesli tu sie zastanawiasz.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Doszedłem do wniosku, że moje M > 10 pozwala mi na dalszą grę i nie chcę się tutaj pakować w niejasne sytuacje. Z jakim rangem sprawdzasz w tej konkretnej sytuacji?

  4. #4
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    27
    Bardzo źle, że nie masz żadnych readów. Pytanie dlaczego nie masz?
    Jeśli to jest reg to prawie zawsze call. Jeśli nie reg to częściej zgadywanka. Przeważnie call będzie poprawny, ale bez readów/statów callujac czasem będziesz tracił mnóstwo kasy.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Brak readów spowodowany nadmiarem stolików otwartych w danym momencie w kwestii statów to nie korzystam póki co PT ani HM bo niestety komp zaczyna się wieszać i nie pozwala mi na spokojną grę.

  6. #6
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    27
    ok, nie obraź się ale to totalnie bez sensu. Grając za dużo stołów bez hm/readów zarobisz najwyżej grosze, rolla znacząco nie powiększysz, a nie nauczysz się nic. Na tych stawkach jako taka gra jeszcze starczy żeby mieć dodatnie roi, ale to chyba nie jest celem?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Cytat Zamieszczone przez alejasienieznam Zobacz posta
    ok, nie obraź się ale to totalnie bez sensu. Grając za dużo stołów bez hm/readów zarobisz najwyżej grosze, rolla znacząco nie powiększysz, a nie nauczysz się nic. Na tych stawkach jako taka gra jeszcze starczy żeby mieć dodatnie roi, ale to chyba nie jest celem?
    Negatywna, ale konstruktywna krytyka jest potrzebna, więc nie ma się o co obrażać. Kwestia rozwiązana. Dzięki wszystkim za pomoc.

  8. #8

    zrozumiale chyba? z tym ze jakis bardzo marginalny egde nie zawsze jest optymalny, trzeba znac dynamike, bo rownie dobrze mozesz spasowac a oni pojda allin we 3 w nastepnej rece, ale nie wiem jak graja na ftp za 2$ tbh

  9. #9
    Pomijając fakt, że nic nie kumam z posta powyżej to jest dla mnie oczywisty call, nawet bez readów.
    I jak ty wyliczyłeś, że Twoje M>10? Zresztą w tym momencie to już nie ma znaczenia.

  10. #10
    ja mu nie dawalem range bo go nie znam, chodzi tylko i wylacznie o wykres break even point na calla jest przy 22% range pusha kolesia, im szerzej pushuje tym wieksze +ev, przy 25% juz chyba jest kolo 1% diff jesli dobrze widze, a to calkiem spoko egde.
    nie ma regow na sitach za 2$< nie oszukujmy sie, kolesie zapewne sa clueless i nie dalbym sobie reki uciac ze avg random pushuje za 10bb szerzej niz 25% na bubble.