Strona 15 z 90 PierwszyPierwszy ... 513141516172565 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 894
  1. #141
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12
    Dzień dobry chcialbym sie dowiedziec czy bedzie nowy sezon pokerowy bo chcialbym sprobowac swoich sil przy pokerowym stole i jeszce chcialbym sie dowiedziec kto wygral ten ostatni turniej pozdrawiam

  2. #142
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez telewizor Zobacz posta
    Dzień dobry chcialbym sie dowiedziec czy bedzie nowy sezon pokerowy bo chcialbym sprobowac swoich sil przy pokerowym stole i jeszce chcialbym sie dowiedziec kto wygral ten ostatni turniej pozdrawiam
    (((((((( zaglada tu ktos?

  3. #143
    Dołączył
    Jun 2010
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    8
    Top3 mastersa:
    1. Majster
    2. Micuł
    3. Sion

    Nowy sezon będzie po wakacjach, jakoś we wrześniu, a w trakcie wakacji pewnie będą
    rozgrywane czasem jakieś pojedyncze turnieje (info będzie tu na forum).

  4. #144
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12
    witam
    dejvson jest turniej 1 września? jak co to mnie zapisz pozdrawiam

  5. #145
    Dołączył
    Jun 2010
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    8
    Do września jeszcze jest trochę czasu. Pewnie w najbliższym czasie będzie jakiś pojedynczy turniej,
    to będzie informacja na forum. A zapisy przyjmuje Darko i Micuł.

  6. #146
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez Dejvson Zobacz posta
    Do września jeszcze jest trochę czasu. Pewnie w najbliższym czasie będzie jakiś pojedynczy turniej,
    to będzie informacja na forum. A zapisy przyjmuje Darko i Micuł.
    moze i troche czasu jest ale wole mniec zaklepane wiec bardzo cie prosze zapisz mnie a kiedy ten pojedynczy turjiej? bo jade na wakacje zapisz dejwson jak co i jescze kumbla nick słownik angielskiego

  7. #147
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390

  8. #148
    Dołączył
    Jun 2010
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    8
    telewizor, miejsc starczy spokojnie ;)
    Nie wiem kiedy będzie jakiś pojedynczy turniej, Darko napisze info na forum jak co.

  9. #149
    Ludzie ludziska! KSOP już w przyszłym tygodniu! Zapisujcie się żwawo bo cap jest ograniczony! Wiem, że listy nie są jeszcze pełne Ale ostatnio było tak samo, listy puste a dwa trzy dni przed turniejem nagle wysyp chętnych! No i dla niektórych miejsca brakło!

    Jeżeli nie chcecie do nich należeć rejestrujcie się i zarezerwujcie sobie miejsce w tym jakże prestiżowym evencie

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Dla przypomnienia:




    POZDRO!

  10. #150
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    3
    Witam!!!!
    Chciałbym sie dowiedzieć czy w Tychach bedzie jakaś liga? jak tak to kiedy? pozdrawiam