Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Czesc,

    chcialem uzyc moejej nokii jako modemu pod laptopa. Zainstalowalem pc suite gdzie jest opcja polaczenia internetowego. Niestety wyskakuje komunikat o nie zainstalowanych moemach nokii. Czy ktos moze pomoc. Szukalem w necie niestety nic nie znalalzem moze ja robie jakis blad podczas calego tego procesu.

    Edit: dodam tylko ze lacze sie za pomoca kabla.
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 05-09-2010 o 02:44

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    A jaką masz nokię? Może nie ma takiej opcji. Ja kiedyś korzystałem z e50 i wystarczyło sparować telefon z komputerem za pomocą BT, bez żadnego dodatkowego softu.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Mam nokie e51 wiec takak opcja jest napewno

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    dziwne, ja uzywam 5800 jako modem i dziala bez problemu, sterowniki sa instalowane podczas instalacji pc suite, sprobuj jeszcze raz zainstalowac najnowszy. Moze w telefenie wybierasz inny tryb niz tryb pc suite jak podlaczysz przez usb?

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Sprawdziłem jak to działało u mnie. Trochę wprowadziłem w błąd. Ja korzystałem z programu BlueSoleil i łączyłem się za pomocą BT. Nic nie musiałem ustawiać.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez BartekPL Zobacz posta
    Mam nokie e51 wiec takak opcja jest napewno
    Ja korzystam z e51 i Nokia PC Suite zarówno w zestawie: służbowy komp z winXP i służbowa komórka na kabelku (w hotelach) i prywatny komp z win7 i prywatna komórka na BT (jako backup w domu). W obu przypadkach wszystko działa bez zarzutu, więc najlepiej jakbyś pozwolił windowsowi ściągnąć sterowniki do nokii, ewentulanie zaktualizował soft w komórce.
    Pamiętam, że na początku podobny komunikat o braku modemu pojawił mi się w zestawie służbowym (jakieś 2 lata temu), ale nie pamiętam jak sobie z tym poradziłem, co oznacza, że żadnych skomplikowanych operacji nie wykonywałem. Dlatego myślę, że zwykły update/ściągnięcie sterowników powinien wystarczyć.