Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Eliminacje MPEP3 pochłonęły nas bez reszty i w tym tygodniu spotkanie ligowe odwołane. Zagramy za tydzień i przesuwamy tabelkę o tydzień i Mastersa zagramy prawdopodobnie w styczniu

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Witam wszystkich spragnionych rozgrywek ligowych
    W tym tygodniu gramy w piątek start o 20.00 zapraszam

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Dzisiaj R&A terminator!!! zapraszam wszystkich na 20.30 (ponoć wcześniej gracie mecz na hali)

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Witam entuzjastów pokera sportowego
    W piątek odbyło się kolejne spotkanie ligowe... milo było nam gościć po raz pierwszy graczy z Gostynia!!! Jednemu poszło troszkę lepiej innemu gorzej... ale przynajmniej się wyspał na wygodnych kanapach po chwili i ja do niego dołączyłem (spałem na innej kanapie!!!!)
    A wczoraj we Wrocławiu kolejne eliminacje do MPEP3 i... się nieudało dołączyć do dwójki szcześliwców już zakwalifikowanych do mistrzost tj. do Duba1 i betgambler'a ale jest jeszcze szansa a nawet kilka
    I poniżej tabela po 5 i 6 spotkaniu
    Załączone pliki Załączone pliki

  5. #25
    Widze ze znalazła sie 5 kolejka szkoda bo dla mnie była kiepska ale tzn ze organizator panuje nad sytuacja pozdro dla wszyskich pokerzystów i do poniedzialku chyba że .......!!! sami wiecie co mnie czeka !

  6. #26
    elo!

    musze przyznac ze kanapy sa baaardzo wygodne!!!

    pozdro dla Jarocina!

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Jutro tj w piątek gramy freezout'a zapraszam na 20!!!
    Będziemy też omawiać wyjazd do Łodzi bo z teko co wiem to zbiera się niezła ekipa

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Pixel... zapraszam jutro na 20.00 sam wiesz jak to wygląda Ty sobie odpadniesz pierwszy i pójdziesz spać a ja będę siedział do końca i wygram ten turniej ok 3 nad ranem a potem jeszcze Cię zawiozę bezpiecznie do Łodzi po 4 godzinach snu... i co Ty na to?

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Dzisiaj piątek i zgodnie z rozpiską zapraszam na 8 spotkanie w tym sezonie dzisiaj R&A
    oto tabela
    Załączone pliki Załączone pliki

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    pix jesteś 10 a gramy jeszcze 4-5 razy, tak że zapraszam