Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.10(BB) Replayer
    SB ($11.40)
    Hero ($10.19)
    UTG ($4.08)
    UTG+1 ($10)
    CO ($10.87)
    BTN ($9.78)

    Dealt to Hero

    UTG calls $0.10, fold, CO raises to $0.40, fold, fold, Hero raises to $1.50, fold, CO calls $1.10

    FLOP ($3.15)

    Hero bets $1.90, CO calls $1.90

    TURN ($6.95)

    Hero ???


    Limpujący UTG to 73/0/2.7 ale tylko po 16 rękach
    Otwierający CO to 73/7/2.0 ale niestety też tylko po 16 rękach, więc próbka żadna i kompletnie nie mam żadnych readów na niego. Fold to 3bet 0, ale tylko raz był 3betowany.

    Mimo wszystko 3betuje tu for value, bo wydaje mi się, że mimo tej małej próbki, to często dostanę call od CO z gorszym A. W stylu AQ,AJ. Na flopie gram cbeta, nieco ponad połowe puli. Tu się zastanawiam czy nie powinieniem zagrać tego cbeta bliżej 2/3 puli. Dostaje call i spada blank turn. Szczerze mówiąc jestem tutaj w kropce. Check/fold wydaje mi się tutaj słabą opcją. Z kolei betując, muszę zagrać allina.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Obstawiasz goscia na AQ,AJ i zastanawiasz sie nad check/foldem na dobrym turnie wtf?! Ship teh nickles tu nawet nie ma sie nad czym zastanawiac imo.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Jedyne co ciebie bije to flush i A6. Z 2 parami i setami robi raise na flopie nie ryzykując, że spadnie czwarty kier.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    7
    Na graczy z vpip 70 jest tylko jedna dobra rada :Value, Value, Value. 3Bet pre-flop for Vaule, cbet na flopie for Value, na turnie jak sam napisałeś spadła "blank" karta więc nie ma się nad czym zastanawiać, jest to dokładnie ta sama sytuacja co na flopie więc:Value. Nawet jeśli przyfarcił i ma jeden z tych układów, które Cię biją to w większości sytuacji będzie dokładał z rękami gorszymi. Cbet na flopie za 1/2 puli za mały - dla mnie 3/4 bo niebezpieczny flop i chcemy mu dać jak najgorsze oddsy do sprawdzenia układu typu QJ , JK, QK z 1 suited kartą. Imo to jest 3bet pf, cbet flop i shove turn.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Dzięki za odpowiedzi. Oczywiście zagrałem shove turn i dostałem call. Pokazał TT. Moje wątpliwości co do rozegrania tej ręki, wynikały głównie z tego, że chwilę przed tym rozdaniem przegrałem na innych stołach 2 BI m.in. KK na AA i zastanawiałem się czy zagrałem dobrze, czy to rozdanie było efektem tiltu. Także jeszcze raz dzięki za utwierdzenie mnie w tym, że wszystko było OK