Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Zgadza sie z tym jest roznie, ja tez przez jakis czas uwazalem ze na tych stawkach jest duzo dobrych graczy, jednak za kazdym razem gdy mnie jakis unknown albo niby reg scalluje z 5 para na mega draw boardzie, albo odpieprzy inne spazzy rzeczy wracam do myslenia ze unknown przeciwnik na low stakes jest slaby dopoki nie udowodni ze tak nie jest :]

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Wygląda na to, że próbka na temat agresji villaina, którą się sugerujesz, jest dość mała. Nie masz więc dobrze rozbudowanego reada o jego częstotliwości odpalania 2nd i 3rd barrel. Jeśli nie jesteś przekonany, że mówiąc prosto napierdala post flop, to przede wszystkim nie powinieneś setmine'ować przeciwko jego button range, który jest zazwyczaj straszliwie szeroki.
    EpicFoldGuy powiedział, że o ile kiedyś nie opłacało się setminować na podbicia z buttona, to teraz ludzie grają tak agresywnie, że mamy implied odds nawet przeciwko air. A mówił to przy okazji sesji, bodajże, NL600, więc przeciwników miał raczej kompetentnych. Przecież nawet dobry gracz często będzie multibarrelował lub 3betował light nasze check-raise'y, zwłaszcza że tutaj, widząc możliwy flush draw, powinien założyć, że mocne ręce będę przebijał zgodnie z wytycznymi ABC pokera.
    Choć przyznam, że często w takich sytuacjach z automatu wciskam call, nie zastanawiając się nawet. Czego oczywiście muszę się oduczyć.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 04-09-2010 o 12:56

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Oglądałem jakiś czas temu jego filmiki i jest on oczywiście wybitnym nauczycielem na tle materiałów oferowanych przez strony instruktażowe. W jego przypadku jednak sytuacja jest diametralnie inna - nie jest on graczem weak-tight, także istnieje duże prawdopodobieństwo, że przeciwko graczom na swoim stole ma zbudowaną w miarę agresywną dynamikę i przez to, że gra c/r flopów nie tylko z bardzo silnymi układami może liczyć na zdecydowanie więcej akcji.
    Ja oczywiście również setmine'uję praktycznie z każdej pozycji, jeśli tylko mam ku temu powody. Jednak gdybym grał bardziej tight-passive-nitty style to na pewno nie zagrałbym call w tej sytuacji i byłby to mix w stylu 85% fold 15% 3bet (liczby te są zależne od jego tendencji gry w 3betowanych pulach).