Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Skoro spodziewasz się calla od QQ+ to po co chceszd 77 i 99 zamienić na turn w blef, żeby wyrzucić 2 ręce? Ja grywam fr na ftp i bo ja wiem, może tam jest jakaś hiper agresja, ale takiego zanitowania, że villaini są mega spolaryzowani i zawsze to mają i grają tylko nutsy przez kilka ulic to ja na nl100 nie widziałem.

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Leszek na tym roomie regsi nie bawia sie w 'bluff catcher' poprostu przy tej ilosci fishow nie ma to sensu, a jesli jest duzy pot i 2 regsow to jeden z nich ma nutsy, tak wyglada dynamika, wiec obstaje przy twierdzeniu, ze to +EV
    Pzdr

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Ciekawe co na to Destrukt...

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Destrukt pewnie powie ze to c/f na flopie :>

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez Larghart Zobacz posta
    Leszek na tym roomie regsi nie bawia sie w 'bluff catcher' poprostu przy tej ilosci fishow nie ma to sensu, a jesli jest duzy pot i 2 regsow to jeden z nich ma nutsy, tak wyglada dynamika, wiec obstaje przy twierdzeniu, ze to +EV
    Pzdr
    Idąc tym tokiem rozumowania powinieneś przeciwko regom 3 barrelować w miarę dry boardy praktycznie zawsze - przecież repujesz nutsa, to go masz, to na pewno się zrzuci na river. I od razu pytanie - czy w tej samej sytuacji rozegrałbyś tak cały swój nietrafiony range, czy tylko AK?

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Idąc tym tokiem rozumowania powinieneś przeciwko regom 3 barrelować w miarę dry boardy praktycznie zawsze - przecież repujesz nutsa, to go masz, to na pewno się zrzuci na river.
    Tu sie nie zgodze bo:
    - o ile pierwszy barrel bedzie sprawdzany powiedzmy lekko(aczkolwiek duzy % regsow gra hit or fold), to juz drugi barrel bedzie sprawdzany przez mocne uklady (tak jak pisalem regs vs regs = ktos ma nuts, wiec jesli ja nie mam to on ma)
    - jesli zmienie sie w maniaka to oni tez sie dostosuja

    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    I od razu pytanie - czy w tej samej sytuacji rozegrałbyś tak cały swój nietrafiony range, czy tylko AK?
    Hmm, caly nietrafiony i QQ+, pytanie co robie z JJ - moze value bet riv ?

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Larghart Zobacz posta
    Hmm, caly nietrafiony i QQ+, pytanie co robie z JJ - moze value bet riv ?
    Masz tu pewnie ze 150 nietrafionych kombosów (200 preflop, zakladając że otwierasz 15% z MP bez otwarcia do Ciebie, z tego "trafione" powiedzmy wszystko JJ+, czyli 24 parki na rece, 3 kombosy fulla na 3-kach, 2 karety, kilka suited connectorow dajacych fulla).

    Jeżeli walisz 3 barrele z wszystkim na tym boardzie, to masz value rękę na river jakieś 20% razy, więc faktycznie, villain ma easy call z 66. Chyba że mówisz cały nietrafiony w sensie spośród tego z czym dotarłeś do rivera, czyli powiedzmy zawsze piki (co najmniej ~10 kombosów) i czasem overkarty. Wówczas, jeśli z gołymi overkartami robisz to rzadko (powiedzmy max 10% razy odpalamy 3 barrele), to powinno być OK i podoba mi się.

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ja kompletnie nie neguję tego, że w takiej puli nie można mieć zawsze tylko i wyłącznie nutsów, zwłaszcza przeciwko regom. Także pewien % możliwych blefów w range villaina jest wręcz potrzebna, jednakże:


    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    Wówczas, jeśli z gołymi overkartami robisz to rzadko (powiedzmy max 10% razy odpalamy 3 barrele), to powinno być OK i podoba mi się.
    Cytat Zamieszczone przez Larghart Zobacz posta
    Villain unknown ale sprawia wrazenie regsa
    Standard ?
    Z tego raczej nie wynika, że autor wątku ma na myśli barrelowanie overcards raz na dziesięć przypadków, tylko uważa to za standardowe zagranie. To jest na pewno duży błąd, który z resztą elegancko został pokazany przez Uczniaka i jego krótkich wyliczeń jak wygląda range hero.

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    100 rush, idiot 200 BBs deep 4b me of course I have cowboys - Small Stakes Full Ring Games - Small Stakes Poker Strategy Forum

    blagam nie pisz nic wiecej. I btw Twoja wiedza z pewnoscia przyda sie chlopakom z 2kNL, tragikomedia

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    ke?