Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Jak pewnie czesc z Was wie (a czesc sie wlasnie dowie), Mipi http://www.pokertexas.pl/poker-news/mipi-apel , znany pokerzysta warszawski ma powazne problemy zdrowotne. Oprocz swojej pomocy wpadlem na pomysl zorganizowania szkolenia grupowego dla graczy HUcash. Nie wiem ilu znajduje sie takowych na tym forum, ale mam nadzieje, ze paru jest (albo moze ktos chce zaczac te odmiane ).

    Chcialbym zrobic improwizowana sesje kilkuosobowa (min. 4 osoby) trwajaca okolo 60min (jezeli sie przedluzy to oczywiscie nie mam nic przeciwko) w ktorej Wy poddacie tematy do dyskusji, ktore ja postaram sie rozwinac w kontekscie mojej gry. Ucze do poziomu nl200. Na tym poziomie gram ze wszystkimi i moja wiedza wystarcza na pokonywanie tego limitu. Gram rowniez wyzej, ale probka jest jeszcze za mala.
    Czy byliby jacys chetni? Zaznaczam, ze chodzi tutaj glownie o pomoc Mipiemu, ja nigdy szkolenia grupowego nie prowadzilem jeszcze wiec nie mam w tym zadnego doswiadczenia, dlatego musielibyscie wybaczyc mi slabe obycie w tym temacie. Wszystkie pieniadze z tego szkolenia zostana przelane na konto Mipiego.

    bloguje na Blog pokerowy - Holdem - Poker Bonus - Rakeback - Strategia pokerowa
    moj wykres z pokerstars: digitpl Poker Player Ranking and Stats at PokerStars
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 20-08-2010 o 08:44

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    cenowo?

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    25$ mysle, ze jest ok.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez robu5t Zobacz posta
    Chcialbym zrobic improwizowana sesje kilkuosobowa (min. 4 osoby) trwajaca okolo 60min (jezeli sie przedluzy to oczywiscie nie mam nic przeciwko) w ktorej Wy poddacie tematy do dyskusji, ktore ja postaram sie rozwinac w kontekscie mojej gry.
    Wszystkie pieniadze z tego szkolenia zostana przelane na konto Mipiego.

    bloguje na Blog pokerowy - Holdem - Poker Bonus - Rakeback - Strategia pokerowa
    moj wykres z pokerstars: digitpl Poker Player Ranking and Stats at PokerStars
    Brawo za inicjatywę

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    ok jestem

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    też jestem

  7. #7
    jesli szkolenie odbyło by się np w przyszły weekend byle by nie do czwartku to chetnie wezme udział.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Jezeli chodzi o termin, to jestem troche ograniczony czasowo. Najblizsze wolne wieczory ktore mam wolne jezeli szkolenie dojdzie do skutku to 25/30/31/1. Godzina jest mi obojetna o ile jest po 19. Po ustaleniu terminu, przed szkoleniem, pieniadze mozecie przelewac na konto pokerstars. Po szkoleniu przesle je na konto Mipiego. Mozna bedzie wpisac w tym watku kto przelal (oczywiscie mozna wplacic wiecej, jak ktos chce . Weekendy niestety odpadaja . Chyba, ze nikomu nie pasuje inny dzien, to ostatecznie w weekend rano (9-10).

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    to ustalcie termin jak mi bedzie pasowac to sie dolacze.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    ok, ustalmy moze wstepny termin na srode 25tego godzina 21. 3 osoby sa chetne, cookies/sztukmistrz dajcie znac czy Wam pasuje. Do 3ciej osoby napisze pm'a i tez dam znac czy jest ok. Jezeli sie nie dogadamy to napiszcie terminy w ktorych Wam pasuje.