Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dziwna rzecz czasem wygrywam KK z AA pre flop. Ale nie o tym czy powinno sie z KK isc do konca, czy przed flopem czy po flopie zakladajac za niewidac na flopie zadnego A. Czy z KK do konca czy zrzucamy?

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10
    najpierw polecałbym popracować nad gramatyczną i sensowną konstrukcją zdań, a potem martwieniem się o KK. poza tym nie można tak po prostu odpowiedzieć na to, potrzeba konkretnych przykładów, ale o ile wiem, to też nie w tym dziale forum

    edit: a sory, to jednak w tym dziale. przykłady musisz podać po prostu.
    Ostatnio edytowane przez mooz_672 ; 31-08-2010 o 23:00

  3. #3
    widze że tu sami profesorowie Miodkowie
    Moje pytanie brzmi czy spasowanie KK przed flopem jest błedem? Czy zawsze powinno z nimi walczyć do konca.
    Przykład stawki NL 100
    Ja bet 5$
    ON Rise 15$
    Ja Re-reraise 25$
    ON ALL IN
    Ja ?????

    i czy maja KK na reku sprawdzamy czy foldujemy??
    Prosze o konkrene odpowiedzi

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    25
    takze tego...
    To jakas prowokacja? Jezeli nie, to nie graj nl100, bo nie masz skilla na gre tam. Zejdz nizej, poczytaj, poogladaj i dopiero atakuj takie stawki.
    Ogolnie zrzucanie KK preflop nie jest polecane. To 2 najlepsza reka startowa w holdema, wiec dazymy z nia do wrzucenia calego stacka preflop. Oczywiscie jezeli statystyki pokazuja ze przeciwnik to MEGA NIT i stackuje sie tylko i wylacznie z AA to mozna juz pomyslec o foldzie, ale to rzadki przypadek.

  5. #5
    Ja niegram NL 100, to zadna prowokacja. Poprostu kilkakrotnie wygralem KK z AA (szczeście donka i zdarzylo mi sie zrzucic KK po flopie w grze bylo 3 graczy (spodziewalem sie ze ktoś ma AA)
    Czyli fold TYLKO przy MEGA SCIANIE!!

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10
    nawet AA nie daje Ci żadnej gwarancji pre flop, można się często przejechać na sile tej ręki, ale wiadomo, spasować to można tylko w ekstremalnych sytuacjach pre flop. więc tym bardziej z KK nic pewnego tak naprawdę. lepiej zobaczyć flop czy nie ma asa, i potem ewentualnie się wbijać, jak nie ma też jakiegoś mega drawa. zależy też za ile robisz all in i ile to dla Ciebie kasy, jeżeli bardzo dużo to trzeba uważać, żeby Cię jakiś idiota wariat nie sprawdził np. z A,3 trafiając asa na flopie, bo są też i tacy i nigdy nie wiesz kiedy komuś odbije. podsumowując - dostałeś K,K - można raz dobrze podbić pf, ale bez przesady, nie ma się co licytować z kimś raisami kto ma lepszą kartę. potem - wszystko zależy od boardu. raz na jakiś czas można pre flop all in, ale nie non stop na pewno.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Nie czytaj postu powyżej.

    Jeżeli przeciwnik ci to umożliwia wkładasz z nim jak najwięcej kasy preflop. Jak się da to allin. Na każdych stawkach. Jak będzie akcja bet, 3bet, 4bet i push to niestety czasem się nadziejesz na AA, ale czasem będą mieli QQ i AK.
    Jak cie jakiś idiota wariat sprawdzi i sprawdzi allina to się cieszysz (chyba, że seriami wygrywają ). A Jak boisz się przegrać allina z KK tzn. że nie wiesz co to bankroll managment.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10
    fakty są takie, że KK może często przegrać z byle asem, którego nie trudno dostać na hole cards ... że nie wspomnę o sytuacji kiedy na boardzie pojawia się A i wtedy nigdy nie wiesz czy właśnie przeciwnik nie ma drugiego, takie są podstawowe wady nierzadko przecenianego KK

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Mówimy o stackowaniu się preflop. Nikt nie powiedział, że na A stole trzeba się stackować.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10
    no tak, ale jak już wrzuciłeś 1/4 czy 1/3 swojego stacka pre flop i na flopie pojawia się A, to trochę lipa już jeżeli trzeba odpowiedzieć na jakiś nienajmniejszy bet przeciwnika albo wtedy jeżeli ty coś zabetujesz, a on odpowie raisem, czy nawet tylko callem.