Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Niedawno zapisałem się na PokerSavvy. Kilka dni temu zarejestrowałem się na Mantion Poker. Dzisiaj, po zalogowaniu się na konto PokerSavvy zobaczyłem, że ni stąd, ni z owąd pojawiło się tam ponad 10 000 (dziesięc tysięcy) punktów. Czy mogę sobie coś za nie kupic?

  2. #2
    lol, to w czym problem?

  3. #3
    Problem w tym, że wiem że na pewno nie wyrobiłem takiej ilości punktów w tak krótkim czasie!
    Może nieświadomie wygrałem jakąś loterię czy coś... Boje się jednak, że kiedy juz owe punkty wymienię, to nagle wyskoczy jakiś error, że skądś ukradłem, zhackowałem ich czy cokolwiek... W regulaminie nie ma nic o odpowiedzialności, jaką ponoszę za niekompetencję ich pracowników bądź jakiekolwiek usterki związane z ich serwisem. Jestem po prostu zwykłym farciarzem, który znikąd ma 1000 $? Nowai xD Coś tu musi byc nie tak :P

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    lol ja tez tak chce

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    kupuj póki nie anulują bonusa

  6. #6
    No... wiedziałem, że nie może byc tak pięknie! x/
    Teraz moje saldo na koncie to -5000 (zamówiłem jedynie PS3 ;p)

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    20
    Ja to samo dzisiaj, tyle że dostałem ponad 20000 pkt. Udało Ci się cos kupic? Bo Mi nie, jak próbowałem to stan konta wrócił do starego salda. To chyba jednak nie promocja tylko im sie coś pieprzy z softem, bo pokasowane sa statystyki z rekabeckiem z wszystkich miesięcy juz od kilku dni.

    Edit: aha czyli jednak też Ci się nie udało.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    czy te poker savvy jeszcze istnieja , jest jakis kontakt z nimi ?

    zapisalem sie do rake back (poker savvy rakeback) i od ponad pol roku jest PENDING