Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: HUD w HUSNG

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Siema,

    korzystacie może z HUDa podczas gry w HUSNG? Własnie zacząłem eksperymentować z tym narzędziem i muszę powiedzieć, że wydaje się być całkiem użyteczny.

    Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym związane? Jeśli tak to może poda jakieś szczegóły, np. na które ze wskaźników zwraca szczególną uwagę itp.

    Dzięki i pozdr
    B

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    O właśnie też o to ostatnio chciałem zapytać widziałem całkiem fajny HUD na HUSNG.com ale troche jednak tego za dużo było

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    30
    Cytat Zamieszczone przez MrLebowski Zobacz posta
    Siema,

    korzystacie może z HUDa podczas gry w HUSNG? Własnie zacząłem eksperymentować z tym narzędziem i muszę powiedzieć, że wydaje się być całkiem użyteczny.

    Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym związane? Jeśli tak to może poda jakieś szczegóły, np. na które ze wskaźników zwraca szczególną uwagę itp.

    Dzięki i pozdr
    B
    Tu masz trochę o wskaźnikach na które warto zwracać uwagę przy grze HU:

    http://www.riskoriented.com/multitabling-part-2.html

    Jakiego HUDa używasz? Ja wczoraj próbowałem odpalić bezskutecznie HUDa z Poker Trackera na FullTilcie - na stolikach cashowych się odpala, na SNG nie działa :/ (ale będe jeszcze dzisiaj z nim kombinował). Są jakieś darmowe narzędzia tego typu? Patrzyłem na FreePokerDB ale on też nie działa z turniejami
    Ostatnio edytowane przez koval21 ; 22-09-2010 o 12:47