Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Pacific Poker

  1. #41
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Witam
    Korzysta ktos z rakeback w pacific poker ? Mam opcje na 30% rakeback + bonusy od nich i nie wiem czy to najlepsza dostepna oferta na pacificpoker ?

  2. #42
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Witam! Mam pytanie w związku z wypłatą z tego roomu. Zleciłem wypłatę na MB 200$ (wpłaciłem więcej) i w lobby mam już tę wypłatę jako "processed", a $$$ na MB nie wpłynęły. Czy ktoś miał podobny przypadek? Pierwszy raz się spotykam z czymś takim, że w lobby już wyszło a na MB nima...ehh

  3. #43
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Typowa sprawa. Z roomu już wyszło, na MB jeszcze nie ma - ale lada chwila będzie.

    Pepone

  4. #44
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Czy ktos moze mi powiedziec, jaki katalog/plik trzeba podać w Poker Tracker do ściągnięcia/rejestrowania historii z Pacifica??? Przeszukalem wszystkie katalogi i historii nie znajduję...

  5. #45
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    pacific zastrzega sobie 3 dni na dokonanie przelewu ... po tym czasie pieniadze dopiero wychodza od nich (mozna cofnac przelew) .. pozniej to zalezy gdzie - ja mam od 1-2 dni po tym na netellerze ... pozdro

    co do historii - ja tak robie - wlaczam hand grabbera - on zrzuca rece w pliku .txt , po czym daje do analizy PT - kiedy zaczynalem uzywac PT na pacificu , nie bylo tam historii - po to byl Hand grabber ... ale moze sie cos zmienilo ... pozdro
    Ostatnio edytowane przez yacah ; 26-04-2008 o 14:47

  6. #46
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Chyba się nic nie zmieniło, tylko dziwi mnie, bo PT ma zakładkę Pacific Poker i myślałem, że potrzebny jest jakis plik exe

    Pozdro

  7. #47
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    6
    OMFG czy tylko ja mam takiego zwida czy to oni rzeczywiście tak w chu... polecieli? Pojawiło mi się info że nie mogę grać z Polski? To tak na stałe czy tylko czasowe ma ktoś jakieś info?