Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: Pacific Poker

  1. #1
    Witam!

    Może to jeszcze kogoś zainteresuje:
    Na Pacific Poker można grać już na wielu stołach
    Oby ludzie zaczęli dzięki temu grać tam chociaż ciut bardziej tight...

    Pozdrawiam
    Zbig

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch
    Oby ludzie zaczęli dzięki temu grać tam chociaż ciut bardziej tight...
    A po co ?

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch
    Witam!

    Może to jeszcze kogoś zainteresuje:
    Na Pacific Poker można grać już na wielu stołach
    Oby ludzie zaczęli dzięki temu grać tam chociaż ciut bardziej tight...

    Pozdrawiam
    Zbig
    nie żartuj!!!!!!!!!!????????????? wprowadzili to?! dżizas krejzy mary! tylko o tym marzyłem

    ps. ale bajka niedługo się skończy, gry sie zacieśnią, no ale jakiś czas bajka będzie się toczyć

  4. #4
    Tylko mania pacifika już dawno odeszła teraz mamy manię Boss Media :P :P

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Tylko mania pacifika już dawno odeszła teraz mamy manię Boss Media :P :P
    Boss Media? Boss Media?? A co to takiego??? :P Na szczęście nie wszyscy są maniakami.

    jdx

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez kometa
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch
    Oby ludzie zaczęli dzięki temu grać tam chociaż ciut bardziej tight...
    A po co ?
    Bo jak co rozdanie flop ogląda 90% stołu niezależnie od tego co zrobisz często okazuje się, że (grając tight) kiedy już przebijesz to wygrywa jakiś stricik 3-7 albo dwie pary 4499 i twoje KK idzie w piach.
    Stoły loose są fajne ale "autocallery" nie dają możliwości czytania gry nie mówiąc już o blefie.
    Napisałem "ciut bardziej tight" znaczy 60%-70% :wink:

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    57
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch
    Bo jak co rozdanie flop ogląda 90% stołu niezależnie od tego co zrobisz często okazuje się, że (grając tight) kiedy już przebijesz to wygrywa jakiś stricik 3-7 albo dwie pary 4499 i twoje KK idzie w piach.
    Przesada, wlasnie na takich stolach najlepiej sie zarabia.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez jasonbourne
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch
    Bo jak co rozdanie flop ogląda 90% stołu niezależnie od tego co zrobisz często okazuje się, że (grając tight) kiedy już przebijesz to wygrywa jakiś stricik 3-7 albo dwie pary 4499 i twoje KK idzie w piach.
    Przesada, wlasnie na takich stolach najlepiej sie zarabia.
    zgadza się, przegladałem stoły 25, 50, 100 -> wszędzie średnia to 40-50%! oczywiście trzeba mieć świadomość że na Pacificu będzie się miało większy variance (czasami nawet spory), ale też szybciej odrobimy badbeaty, realnie przecież chcemy callerów z 37 i innymi cudami -> 'dostosowanie' do warunków stołu się kłania, ktoś kto wszędzie gra tak samo i narzeka powinien to przemyśleć, AA przy 5 callerach nie są już takie mocne, ale takie 87s, 86s, Axs i sety są układami 'akuratnymi' do multihands'ów bo mają dobre oddsy i jak złapiemy układ to 2 czy 3 callerów nam nie zagrozi nawet jak złapią dziwne 2 parki... imho

  9. #9
    moze ja jestem jakis ograniczony, ale moglby mi kots wytlumaczyc jak uruchomic ten multitabling ?

  10. #10
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch
    Bo jak co rozdanie flop ogląda 90% stołu niezależnie od tego co zrobisz często okazuje... i twoje KK idzie w piach.
    Za nisko podbijasz. Podbijasz 5xBB z KK, flopa oglada 8 osob, to nastepnym razem podbij o 10xBB. Jak znowu wejdzie duzo osob, to podbijaj o 20xBB czy all-ina. Docelowo z KK powinienes tak podbijac pre-flop, zeby sprawdzila cie jedna osoba - i tak dobieraj wysokosc podbic w zaleznosci od stolu/stawek/graczy aby do tego dazyc. I nie pisz ze flop oglada 90% stolu niezaleznie od tego co robisz - no chyba ze all-ina tez ci sprawdzi 8 osob