Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: Pacific Poker

  1. #21
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Witam mam pytanie.

    'All Bonuses may be Cashed Out only after an amount totaling no less than twenty (20) times the Bonus amount received has been wagered (e.g., a $100 Bonus must be wagered in a total amount equaling no less than $2,000).'

    Ktos moze mi to powiedziec jak dlugo sie to wyrabia? Bo nie potrafie sobie tego wyobrazic.

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Widze, ze sie nie doczekam odpowiedzi :cry: Mimo to jeszcze jedno pytanie: jak sprawdzic swoje dane w pacific? Glownie chodzi mi o email, bo konto zakladalem tam bardzo dawno i juz nie pamietam, jaki podalem.

  3. #23
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Heh, jak bedziesz mial jeden pot w wysokosci 2 tys to masz wyrobiony bonus Jak bedziesz mial 200 potow po 10$ to tez masz wyrobiony

    generalnie wyrabia sie tam bardzo szybko bonusy

    Jak sprawdzic dane to nie wiem

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Juz nie aktualne Pani na live chat odpowiedziala na moje pytania w ciagu minuty. Wszedzie powinna byc taka obsluga.

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez El Capitan
    Widze, ze sie nie doczekam odpowiedzi...
    Tak jak napisał Macia wyrobienie tego bonusa faktycznie teraz nie jest trudne (przy multitablingu), ale najlepszym bonusem na PP są słabi przeciwnicy :wink:
    Minusem jest brak (są tylko śmieszne bonus pointsy) rakebacku
    Co do danych takich jak email, hasło itp. to chyba ratuje Cię tylko kontakt z supportem.
    Ja pisałem do nich tylko raz; dopowiedzieli w ciągu 2-ch godzin i to pozytywnie dla mnie.

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Ale mam serie na Pacific jeszcze nigdy mi tak nie szlo, moze rozdan za wiele nie rozegralem ale i tak sie pochwale:

    NL 10$
    Total hands: 700
    BB/100: 68

    Na party nigdy nie mialem takiej serii.

    Pozdrawiam.

  7. #27
    Witam!

    jak to jest z tym bonusem na pacific 25%. Przy wplacie 400 - od razu mamy na koncie 500 - ale co zrobic , ile points uzbierac by mozliwa byla wyplata calej kwoty?

    pozdr

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    100$ odrazu dopisuja do konta. Zeby je wyplacic musisz obrocic 20 razy tym bonusem. Z tego co pamietam to jest to 200 bonus points.

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Nie wiem czy oni licza wogole tego bonusa, ale wplacilem tam we wrzesniu, pogralem pare dni, wyplacilem czesc kasy. Pogralem jeszcze z pare razy. Doslownie kilka dni i w listopadzie wyplacilem reszte. Mozliwe, ze wszystko obrocilem 20 razy, ale cholera wie. Ogolnie poziom niski NL10-25, ale nie moglem sie przyzwyaczic do softu.

  10. #30
    Ile się czeka na wypłatę z Pacific na Neteller? Ponad 24h i cisza ... hmmm