Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Czesc

    Jestem w trakcie poszukiwan krzesla do grania Mozna ktos rowniez chce zakupic i mozna by bylo zrzucic sie np na przesylke z UK czy USA Jeszcze nie zdecydowalem jakie Najlepiej jakies sprawdzone przez kogos kto potwierdzi jego komfortowosc Mysle ze w cenowych granicach 500-1000$

    Jak cos prosze pisac na priv

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    za 500 - 1000 $ to chyba na krzesło mercedesa polujesz =) za 1000 zł można w PL taki fotel wyrwać, że spać w nim będzie można Polecam fotele do 500 zł na allegro =) Ja kupiłem co prawda używkę jakiś rok temu za 40 zł, ale jak dla mnie nic lepszego nie trzeba

  3. #3
    chyba najlepiej będzie jak kupisz jakiegoś ergomaxa, ja mam enjoy'a (1,4k pln) już prawie rok i jest bardzo wygodny

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez kalet Zobacz posta
    za 500 - 1000 $ to chyba na krzesło mercedesa polujesz =) za 1000 zł można w PL taki fotel wyrwać, że spać w nim będzie można Polecam fotele do 500 zł na allegro =) Ja kupiłem co prawda używkę jakiś rok temu za 40 zł, ale jak dla mnie nic lepszego nie trzeba
    Obecnie mam krzeslo ktore kosztowalo kolo 350zl Przy 7 godzinach siedzenia przed kompem praktycznie bez przerwy bo takie gram sesje pon-pt jest dla mnie za slabe w kwesti ergonomii

    Kondrat wiesz moze gdzie takie krzeslo mozna w dobrej cenie dostac?

  5. #5
    A ja polecam---> FOTEL KRZESŁO OBROTOWE BIUROWE WENTYLOWANE MAG L (1183654376) - Aukcje internetowe Allegro
    Uwierz, że siedzę więcej przed kompem niż Ty i nie odczuwam żadnego bólu na tym krzesełku Oparcie z takiej jakby siatki, które przepuszcza elegancko powietrze, dzięki temu nawet w te najgorsze upały nie pociły się plecy, na skórzanym nie trzeba pisać co się dzieje
    Jak Ci kasy nie szkoda, to proszę bardzo---> FOTEL GABINETOWY do BIURA WYSOKI I SUPER WYGODNY (1204222251) - Aukcje internetowe Allegro W każdym razie szukaj czegoś podobnego do tych dwóch, skórzanych unikaj, a na komfort i bóle narzekać nie będziesz.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    no ja mam ten sam fotelik, co w 1szym linku - bardzo wygodne, a kupiłem używkę =) aczkolwiek muszę się zgodzić - plecy to indywidualna sprawa i jak ktoś czuje dyskomfort to powinien jednak zainwestować - dla zdrowia - pytanie się rodzi - ile wówczas mogę zaoszczędzić.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Szukam z troche wyzszej pulki krzesla Jak pisalem mam calkiem niezle PEwnei lepsze niz z pierwszego linak obecnie

    Poki co jesli nie bede sciagal z zagranicy to chyba tego ergomaxa wezme bo ma fajnie na ledzwie wyprofilowana czesc oparcia

    Jesli ktos tez bedzie kupowal to prosze pisac smialo w 2 zawsze latwiej cos utargowac Nawet jesli krzesla beda w roznej cenie

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez karambol Zobacz posta
    Kondrat wiesz moze gdzie takie krzeslo mozna w dobrej cenie dostac?
    Fotel biurowy Ergomax Enjoy - siateczka hebanowa czer! - Sklep.Fajnemeble.pl - Internetowy Sklep Meblowy - Meble biurowe, Biura, Wyposaenie, Meble metalowe
    jak ja brałem to chyba równe 1,4k kosztował

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Jak iwestować to konkretnie Fotel masujący Panasonic EP 1270
    A jak już wygrasz trochę więcej to Panasonic będzie idealny- http://hdtvmania.pl/2007/08/22/fotel...onica-za-4800/

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Fotele masujace super tylko sie nie nadaja do kompa i grania przed biurkiem

    Kondrat dzieki za linka Ta firma godna polecenia? Sprawnie realizuaj zamowienie?