Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: freerolle

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Witam wszystkich.
    Proponuję tutaj wpisywać ciekawe freerolle, takie od 5K kiedy i gdzie się odbędą.
    Myślę że to będzie ułatwienie dla tych którzy grają takie turnieje, bo tylko zerkną i wiedzą który najlepiej turniej zagrać.
    To może na początek ja.
    W dniach 09,12,13,15,18,20,21,24,27,30 listopada na Expekt
    są turnieje 10K o godzinie 19.
    Powodzenia

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    W soboty o 20. na bet365 jest 5k freeroll

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Na InterPoker co tydzień w nocy z soboty na niedzielę o 00:30 jest freeroll $3K. Nie aż taka pula jak w powyższych, ale startuje max. 1000 osób.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Uzupełnię informację Mariana. Rejestracja zaczyna się o godzinie 23:00 (jest to ważne ze względu na ograniczoną liczbę miejsc) a start turnieju ostatnio został przesunięty z 0:30 na 2:00 :? Ale warto zarwać nockę ponieważ na wygranego czeka 600 $.

    W ostatni weekend turniej ten został zastąpiony innym z SUPER nagrodą ale tylko i wyłącznie za zwycięstwo. Zwiększono limit osób do 1500 a na wygranego czekał: opłacony tygodniowy wyjazd na turniej na Karaibach oraz kieszonkowe w wysokości 500$

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Będzie piękny freeroll na bet365 aż 30K ale trzeba mieć 250 raked hand do końca tego miesiąca, turniej chyba jest 5 grudnia a od pierwszego można się rejestrować.
    Za 80 miejsce płacą 60$, mam nadzieję na zajęcie lepszego miejsca niż 80.
    Powodzenia

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    5
    Nie chce zakladac nowego tematu dlatego piszę tutaj...
    Jak nie mam $$ mogę brać udzial we freerollach??
    z tego co wyczytalem na forum to tak, czy to znaczy ze musze zrobic jakąs podaną przy freerollu raked hands grając wirtualną kasą? (rh jest liczony gdy będzie flop?)

    Piszac to mam na mysli expekta...

    Please help me. Thx for All

    Pozdrawiam!

  7. #7
    Na expekcie s dwa rodzaje freerolli:

    - jeden to z wymagana iloscia raked hands wyrobionych w ciagu ostatnich 24h z gry na real money, jak cos wygrasz to Twoje

    - drugie to ogolny dostepny, ale z wygranej trzeba wyrobic odpowiednia ilosc raked hands, by moc wyplacic pieniadze

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Pablo a jak to wygląda na przykładzie kiedy w Expekcie wygra sie na przykład 10 dolców? Ile trzeba zrobic hand rakes?