Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    ***** Hand History for Game 23271250640 ***** (Full Tilt)
    $100.00 USD NL Texas Hold'em - Sunday, August 22, 04:34:06 ET 2010
    Table Norsemen (Real Money)
    Seat 3 is the button
    Seat 1: Zestful ( $96.50 USD )
    Seat 2: JBERT375 ( $171.20 USD )
    Seat 3: kayka11 ( $106.95 USD )
    Seat 4: dadpoker9 ( $109.45 USD )
    Seat 5: Hero ( $119.95 USD )
    Seat 6: Pokerkunn ( $100.00 USD )
    Seat 7: pikachu238 ( $91.20 USD )
    Seat 8: PhilKroell ( $116.50 USD )
    Seat 9: YOUFOLDAA ( $108.65 USD )
    dadpoker9 posts small blind [$0.50 USD].
    Hero posts big blind [$1.00 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to Hero [ Kc Ah ]
    Pokerkunn folds
    pikachu238 folds
    PhilKroell folds
    YOUFOLDAA raises [$3.50 USD]
    Zestful folds
    JBERT375 folds
    kayka11 calls [$3.50 USD]
    dadpoker9 calls [$3.00 USD]
    Hero raises [$16.50 USD]
    YOUFOLDAA calls [$14.00 USD]
    kayka11 folds
    dadpoker9 folds
    ** Dealing Flop ** [ Ad, Qs, Ks ]
    Hero ???

    Przeciwnik po 2,4k rak 18/10, co dziwne z utg pfr 14%, fold to 3bet 67%, 4bet range 1,2%


    Tylko błagam bez komentarzy "izi AI", no przecież masz top two!!!, rzeczowo.....

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Nie widzę innej opcji niż cbet for value. Po pierwsze są gorsze ręce, które sprawdzą - AQ, KQs, AJs/ATs pewnie też do 1 cbeta nie zrzuci. Nie wiem jaki szeroki jest range villaina, ale z mojego doświadczenia ludzie bronią się przeciwko squeezom grając z przewagą pozycji właśnie z średnimi pp i suited broadwayami, AQo+, to taki najczęstszy range.
    Sytuacja mocno się komplikuje jeśli zostaniesz przebity. Szczerze mówiąc nie widzę żadnej ręki, która powinna przebijać for value przeciwko twojemu range poza nutsem JT albo top setem. W twoim range jest dostatecznie dużo bardzo silnych układów, że raise twojego cbeta z AK/AQ/QQ jest moim zdaniem zły, bo trudno oczekiwać, że zagrasz 3bet flop z zakresem, który jest way behind. Także w zdecydowanej większości przypadków oczekuję, że jeśli villain będzie kontynuował post flop to tylko callując mój cbet (który zagrałbym za mniej więcej pół puli, trudno oczekiwać wielu flush drawów w 3bet pot u tego villaina także nie ma tak wielu rąk, przeciwko którym musisz bronić swój układ).
    Pierwszy plan na turn, który przychodzi mi do głowy, to tyb pasywny c/call głównie oczekując, że villain będzie vbetował swoje KQ/AQ/AK. Ale generalnie ani trochę nie jest to spot omg mam top two ship it!.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    villain wygrywa ? - imo im lepszy tym mocniejszy ma range
    statsy przeciwnikow ? - jezeli squeezowales stacje, ktore nie zrzucaja do 3betow to oczywistym jest, ze nie robiles tego light a jednak calluje, wiec jest duza szansa, ze slowplayuje zeby grac o $ fishow zamiast Twoich.
    jakas historia ?

    generalnie spot mi sie nie podoba, ale chyba za duzo chopow mamy, zeby to w ktoryms miejscu odpuscic z relatywnie unkownem.

  4. #4
    Na tej próbce jest graczem przegrywającym - -176$

    Przeciwnicy to raczej tagi 12/9 i 15/12

    Mój squeeze w long runie to 3%, ale ogólnie na tym stole nie light 3betowałem aż nad to.

    Przyznam szczerze, że nie widzę za bardzo sensu tutaj w tym cholernym cbetcie bo do przebicia powinniśmy raczej pasować, a nie za bardzo widzę słabsze ręce które nam tutaj płacą. ATo/AJo nie wchodzi w jego range, a vs AJ/ATs mamy praktycznie flipa, a to moim zdaniem dolna część jego zakresu. Jedyną ręką z którą się tutaj zestackuje i będę daleko z przodu to AQ, aczkolwiek wydaje mi się że jego zakres tutaj to JJ+ i AK....

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Czyli myślisz, że z KQs/AQ/AK/AJs/ATs spasuje do twojego cbeta?

  6. #6
    Myślę Leszku, że KQ, AQ, AJ, AT nie ma w jego zasięgu.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Skoro tak to czemu 3bet pre flop z AK? Wygląda na to, że ten squeeze jest pure steal i mógłbyś to robić prędzej z T9s niż tak mocną ręką jak AK. Bo z tego co piszesz, to 3betujesz AK pre i oczekujesz, że kontynuować będzie tylko range, który ciebie miażdży.

  8. #8
    Nie uważam, że wygranie 11,5bb/h to zły wynik jak na AK , a flat pre oop to poprostu jakaś patologia w tej sytuacji

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Nie no oczywista sprawa. Pytanie tylko, skoro oczekujesz, że villaini będą kontynuować z tak wąskim zakresem i w puli leży tak sporo dead money to czy squeezujesz ten spot jako blef z AK tak samo często jak np z JTo.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    AK jest do tego lepsze, bo ma blockery