Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: JJ w 3bet pot

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($19.48)
    UTG ($16.81)
    MP ($10)
    Button ($14.14)
    SB ($10.52)

    Preflop: Hero is BB with J, J
    2 folds, Button bets $0.40, 1 fold, Hero raises to $1.20, Button calls $0.80

    Flop: ($2.45) 8, 6, 9 (2 players)
    Hero bets $1.60, Button calls $1.60

    Turn: ($5.65) 10 (2 players)
    Hero checks, Button checks

    River: ($5.65) A (2 players)
    Hero checks, Button bets $2.50, Hero folds

    Total pot: $5.65 | Rake: $0.27

    Kolejny głupi spot z waletami.

    gosciu gra: 26/18, raise 1st in z BU 43%(inaczej steal z BU), fold to 3bet 75%(4), fold to cbet 40%(5), fold to cbet in 3bet pot: brak. agg% 18, agg% river: 10%(10), WTSD: 26, W$SD: 50%(6) po 134rekach

    gosc ma duzy steal z Bu wiec mysle ze 3bet jest jak najbardziej ok. Mysle ze jego range to TT+, AQ+( standardowy jaki daje). Wyrzucam AA i KK bo mysle ze by 4betowal. Wobec takiego range mam 63% na flopie wiec moge smiało stawiac cbet 4value.

    Dostaje calla, watpie by na takim flopie staral sie mnie floatowac wiec wyrzucam z jego range OC. No moze poza AK i AQ w karach. W tym momencie mam juz tylko 45%. Decyduje sie wiec na c/c turn z drawem. Nie chce grac b/f na takim turnie, chce kontrolowac pule, jesli dostasne call to pula jest ogromna a jak mam najczesciej gorsza reke. Na river A spades jest do dupy krta bo trafia w range villiana. Mam tylko 3% szans na wina. Gosciu grabet 1/2. Czy moze to oznaczac plizz call me? Wydaje mi se ze tak. Dobry fold?

  2. #2
    imo obowiazkowy bet na Turnie . gdyby Button mial jakas reke to bardzo prowadopodobne ze raisowalby juz flopa, a ty nie dosc ze masz OP to jeszcze OESD. nie batujac dales mu darmowa karte mozliweze trafil tego asa , ale blef tez jest bardzo prawdopodobny . 3betujesz pf grasz nieduzego cbeta na mega drawowatym boardzie 1,6 do 2,4 potem dajesz ch T i ch R - nie reprezentujesz zupelnie nic na jego miejscu pomyslalbym ze po prostu oddajesz mi pule i betowlabym z any two na R.

  3. #3
    2nd barrel.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    ok chłopaki ale powiedzcie od czego gorszego dostaniemy call na turnie?

  5. #5
    nie wiem to ty grales z tym typem ale na pewno ch na T nie jest dobrym zagraniem
    Ostatnio edytowane przez rereis ; 27-08-2010 o 12:08

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ja również nie widzę value w turn cbetcie przeciwko temu villainowi. Naprawdę mało gorszych rąk sprawdzi jeszcze jeden bet, do J9s i JTs masz blokery a goły fd prędzej zagra raise all in niż podwójny float. As played c/f river jest ok, villain prawdopodobnie poczekałby behind wszystkie ręce, które bijesz i mają showdown value także wygląda to na thin value od Ax flush draw, który złapał top pair na river, albo seta, którego slowplayował na flopie. Moim zdaniem nh tak jak zagrane.
    Podoba mi się plan na c/c turn - łapiesz blefy, które floatowały flop i na pewno uderzą ten turn a nawet będąc behind masz zawsze backup w postaci oesd. Plan ten jest dużo gorszy jeśli villain jest typem, który zagra blef na turn i river, wtedy c/f turn albo c/r turn przeciwko floaterowi. Ale tak standardowo to c/c jest wporzo.

  7. #7
    ta nei ma value lepiej przeczekac i dac kolesiowi zeby trafil K albo A jego call na flopie swiadczy o slabej rece woec bet na t jest obowiazkowy!

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez rereis Zobacz posta
    nie wiem to ty grales z tym typem ale na pewno ch behind nie jest dobrym zagraniem
    Gdzie tu jest check behind w tym rozdaniu jak gramy bez pozycji?

    Co za nonsens. Mówisz bet, ale nie wiesz czemu. Piszesz tez o dawaniu mu złapać A lub K. A jakie szanse na to są? Pomijając fakt, że czasami 4betowałby AK preflop.

    Preflop ma średnie pary, SC i nie wiem co tam jeszcze. Ale na tym flopie ładnie trafia. Jak nie bije nas już to ma często parę + OESD, parę + GUTSHOT, do których mu doszło na turnie. Bez tiltu gram jak zagrał Milosz.

  9. #9
    jo nei chodzilo mi o ch behind tylko ogonei o ch , bardzo czesto mam takei spoty jak ten, chociaz wole nei 3 betowac OOP JJ bo czesto robi sie z tego problematyczny spot. moze bo grubszym zastanoweiniu zagralbym tak jak mowicie ale w sesji przy 6 stolach gbetowalbym za pol puli jednak. dlaczego ?
    bo skoro tylko calluje flopa to prawdopodobnie nei ma zbyt dobrej reki i moze miec wlasnie tego FD wiec nie dawalbym mu darmowego Rivera i wole jednak zabetowac. to jest akcja BTN vs BB wiec BTN naprawde moze miec tutaj szeroki zakres , a staty po 134 rekach mozna sobie schowac .
    Ostatnio edytowane przez rereis ; 27-08-2010 o 12:46

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    A ten bet na turn to valuebet czy blef?