Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($10)
    Button ($10)
    SB ($10.73)
    BB ($8.38)
    UTG ($13.71)
    Hero (MP) ($10)

    Preflop: Hero is MP with J, J
    1 fold, Hero bets $0.40, 1 fold, Button calls $0.40, 2 folds

    Flop: ($0.95) 6, 6, 10 (2 players)
    Hero bets $0.70, Button calls $0.70

    Turn: ($2.35) K (2 players)
    Hero bets $1.40, Button calls $1.40

    River: ($5.15) 3 (2 players)
    Hero checks, Button bets $4, Hero calls $4

    Total pot: $13.15 | Rake: $0.64


    Witam. Jest to rozdanie, które sprawiło mi ogromne trudnosci, szczególnie jeśli chodzi o gre na river.

    Przeciwnik gra statami 14/13/7,7 z BU calluje 30%, agg % river 20%, fold to cbet flop: 50%(2), fold to cbet turn 100%(1) po 113 rekach

    Z range pf wykluczam top bo z racji wyskoiego 3betu mysle ze 3betowalby. Takie karty jak AQ+, TT+. Wydaje mi se ze jego calling range pf to ATs+,22-99, KQ i moze jakies conectory typu 65s-QJs.

    Wypada bardzo suchy flop, wiec gram cbet. Dostaje call. Na co moge go tu obstawic. hmm. AT, jakies parki 77-99, czasem jakis float z OC. Ma bet IP vs missed cbet na turnie 100%(1)

    Turn to K. Nie wydaje mi sie zeby zbyt czesto mial K w swoim range. Jedyna taka karta to KQ, jesli callowal pod float. Teraz mam lekki mind fuck, no bo z czym on moze mnie znowu callowac? Na prawde ciezko mi tu go postawic na jakikolwiek range.

    Na river mimo błotki, postanawiam grac check w celu kontroli puli. Wydaje mi se ze srednie układy, takie jak AT,KQ czy nawet 99(jesli callowałby turn) przeczekaja behind for pot control, majac SD value od mojego mozliwego blefa(suchy flop, dobra karta do barrelu na turnie). Wiec z czym on tu moze grac? Czy moze miec totalny blef? Moze obraca ww rece w blef? Choc nie za czesto bedzie blefował sadzac po agg %, 13% ogólem.

    Jedyna reka to slowplay TT lub sick kareta 66, ktora jest zbyt mało pradpodobna. Co moze oznaczyc bet sizing? 80% pota? ja ostatecznie mu nie uwierzyłem i sprawdziłem. Czekam na wasze sugestie

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    dla mnie check-fold na river przy takim becie.Nie widze tu nic co bijesz.10 lub middlepair-nie betował by na river.Jeśli bluff to bardzo wymyślny jak na te stawki-floatx2 i później atak.Wyglada to na A6, może 67s 65s,ewentualnie jakieś rece w styluK10,KQ(mniej prawdopodobne).