Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Jelenia góra

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    4
    Witam wszystkich pokerzystów z Jeleniej Góry.

    Informuję, że grać można w restauracji Orient Express ( ul. 1 Maja 77 - Dworzec PKP ). Są tam wyśmienite warunki ( okrągłe stoły na 12 osób, a wkrótce dojadą sukna i sprzęt ).
    Wszystkich zainteresowanych spotkaniami i stworzeniu ligi pokera czy proszę o kontakt mailowy : agart7@wp.pl, ewentualnie na nr. 75 755-35-40.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    27
    No to czekam na informacje o jakims turnieju.

  3. #3
    jakieś nowe wieści ?

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Jelenia Góra
    Posty
    23
    bedzie jakis turniej lub liga w tej Jeleniej, czy dalej holdem rozbierany przy grobowcach na garnizonie z fazą rebuy do 12 w niedziele ?

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    4
    Jak dotąd odezwało się dwie osoby na maila. Proszę o pozostawianie nr. tel. to ruszymy.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Jelenia Góra
    Posty
    23
    kiedyś dawno dawno temu gdy samochody jeździły jeszcze na kwadratowych kołach i żyły dinozaury, była w jeleniej liga pokera. Mimo że nie było utrudnień typu "podać maila i numer telefonu(dla mnie ta kombinacja równa się SPAM, albo informacja "jestem z komisariatu szukam przestępców grających w pokera), to było nas 8,9 czasem 12 a rekord to 15 osób. Także nie wydaje mnie sie aby ruszyło cos takiego bez wyraźnego "zaczynamy w sobote tego i tego dnia, chetni niech napadają o tej i o tej" . Jelenia jest mała i myślę że pocztą pantoflową szybciej dotrze taka informacja do chętnych(sam wiem o 5-ciu chętnych,którzy nie wysyłali maila). Chyba ,że masz plan i będziesz trwal z tym wysyłaniem maili do końca, to jak będzie 10 osob to daj znać na forum to też wyślę maila i ruszamy.
    powo

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    27
    jak bedzie juz jakis konkretny termin to chetnie wpadne...

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    4
    Nie ma nic nielegalnego w lidze pokera na dzień dzisiejszy więc nie ma się z czym kryć.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    4
    spotykamy się 10 września (piątek) o godz. 18.00 w restauracji orient express ( ul. 1 maja 77 )

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    27
    Wobec powyższego do zobaczenia.