Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Jelenia góra

  1. #21
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    26
    Będę gdzieś o wpół do siódmej.

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Rychu będziesz w piątek? Jeśli tak to weź walizki, bo jeśli nie będzie Rufiego, to zostajemy bez żetonów. No chyba, że organizator coś już zorganizował...

  3. #23
    Dołączył
    May 2010
    Przegląda
    Lubin
    Posty
    3
    Można wiedziec gdzie gracie?

    Studiuje teraz w Jeleniej i chętnie bym coś popykał ;]

    Byłbym wdzieczny jakby ktos napisal do mnie na gg i wytlumaczyl co i jak i gdzie (nie znam miasta jeszcze).
    gg: 1023313

    Podro

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Stasiuu: w pierwszym poście masz adres Towarzystwo zbiera się o 18.00. Ostatnio graliśmy THNL 1R+A 5000/7000, było 10 osób.

  5. #25
    niestety nie dam rady dzisiaj dojechać .
    do zobaczenia za tydzień.

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Temat zdechł...
    Jak było w piątek? Wybiera się ktoś w tym tygodniu?

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    26
    W piątek było nas dwóch, zagraliśmy hedzapa na gołe klaty. Ja się wybieram, mam nadzieję, że tym razem ktoś aktywuje poszczególne ekipy. Ja nie mam z nimi kontaktu.

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Ja też będę. Nie wiem czy punkt 18, ale wpadne na pewno.

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    12
    Witam.Mam czas w piatek i z checia by wpadl,obecnie mam ograniczony dostep do neta wiec prosilbym o informacje na tel.kom. 665 734 650 o tm ile osob jest spodziewanych.
    pzdr.

  10. #30
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Kamienna Góra
    Posty
    61
    Witam, ostatnio rozmawiałem ze znajomym (kinalek) i chcielibyśmy wpaść większą wycieczką (5- 7 osób) do Jeleniej na małą grę, akurat tak się rozłożyły terminy, że dopiero po świetach wszyscy będą dostępni, jeżeli ktoś w tym mieście jeszcze coś organizuje, proszę o kontakt, można by zebrać ekipę z Palmsa (czyli te 10 osób) i innych, i jeżeli jest jakiś lokal zagrać na dwa stoliki, co jak wiadomo rzadko się zdarza, w naszej okolicy. Wydaje mi się że w tak gorącym okresie przed sylwestrem, wygodniej jest pograć nie ruszając się, gdzieś dalej, mam tu na myśli Pragę, czy Ostravę.

    Myślę, że atmosfera świat by sprzyjała takiemu pokerkowi. Pzdr.