Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2010
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    14
    Gratulacje, zakwalifikowałeś się do udziału w Mistrzostwach Regionalnych na żywo dla woj. warmińsko-mazurskiego, organizowanych w dniu 28.08.2010 w Klubie Odzieżowa 12 przy ul. Odzieżowej 12 w Elblągu.

    Przyznaliśmy Ci Bilet turniejowy (Tournament Ticket), który musisz użyć, aby potwierdzić swoją obecność w turnieju.

    Turniej rozpoczyna się o godzinie: 13:00 (CET).



    Ostatnio edytowane przez LukerAl ; 25-08-2010 o 23:21

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    12
    Jedzie ktoś z okolic / z Warszawy i ma może jakieś miejsce w aucie?

  3. #3
    a ktos z Gdańska sie wybiera?

  4. #4
    Ja sie wybieram z Gdanska

  5. #5
    bede jechał z gdańska samochodem, moge kogoś (2-3 osoby) zabrać ale tylko w jedną stronę ponieważ prawdopodobnie zostane w Elblągu do niedzieli. Jakby co to piszcie tutaj.

    Pzdr

  6. #6
    to ja sie pisze

  7. #7
    ok, jezeli impreza zaczyna sie o 12 to mysle ze ok 10 trzeba bedzie wyjechać. Ja bede jechal z Karwin przez Sopot i Grunwaldzką na Elbląską i potem E7. Daj znac gdzie Tobie jest najbliżej na tej trasie to tam sie umówimy.

    Pzdr

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez SnikerS Zobacz posta
    Jedzie ktoś z okolic / z Warszawy i ma może jakieś miejsce w aucie?
    Będę jechał z Warszawy , po turnieju od razu wracam , koszty paliwa po połowie . Czekam na odpowiedz . Pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez exploud Zobacz posta
    Będę jechał z Warszawy , po turnieju od razu wracam , koszty paliwa po połowie . Czekam na odpowiedz . Pozdrawiam
    Jasne, że tak Jakby co pisz na gg:2048392 albo maila snikers@interia.eu. Pzdr.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    2
    12 czy 13 w końcu start??