Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (MP) ($13.71)
    CO ($24.70)
    Button ($12.99)
    SB ($12.06)
    BB ($10.51)
    UTG ($10.18) 32/19,CB 100%(2), CB turn- first time, agg % 34% po 72 rekach


    Preflop: Hero is MP with 10, 10
    UTG bets $0.40, Hero calls $0.40, 4 folds

    Flop: ($0.95) K, 4, 5 (2 players)
    UTG bets $0.40, Hero calls $0.40

    Turn: ($1.75) 2 (2 players)
    UTG bets $0.50, Hero raises to $1.75, UTG raises to $9.38 (All-In), Hero folds

    Total pot: $5.25 | Rake: $0.25


    Na pf nie 3betowałem, bo ma tylko 10% otwarcia z early i chciałem zostawic w jego range gorsze rece. Oceniłem go na 22+,ATs+,AJo+,KQs. Na flopie callowałem bo jest to dobry board do Cbetu i on tu najprawdopodobniej bedzie kontynuował z całym swoim zasiegiem. Na flopie moje szanse nie wyglądają, źle bo jeżeli kontynuuje z całym range to mam 53%. Na turnie spada niski spade i uważam, że jest to dobry spot do blefu, bo pik często trafia w mój range. Jednak, największy błąd jaki popełniłem w tym rozdaniu to to, że nie postawiłem go na range na turnie, który przedstawia sie pewnie tak:

    22,44,55,KK,AA, i wszystkie brodwaye z :

    Co on z tego zasięgu zrzuci wydaje mi się, że bardzo nie wiele, prawie nic.

    To zabawne, bo pisząc ta analize dopiero zobaczyłem jak słabo tu zagrałem. On tu bardzo rzadko, bedzie blefował, więc mój blef nie ma sensu. Dobrze myśle?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    a nie lepiej tutaj reraisowac na flopie?

    Jesli cbetuje tutaj z calym swoim rangem czyli 22+,ATs+,KQs,AJo+ a zapewne tak jest, to przy raise do 1,5$ kontynuowac moze tylko z:

    KK+,55-44,AKs,AsQs,AsJs,AsTs,KQs,AKo co stanowi 3,5%

    zatem gosc zrzuca 66% swoich rak (3,5% z 10%) a Tobie przy takim reraise potrzeba lekko ponad 50% skutecznosci zeby byc break even.

    Poza tym ciezko Ci bedzie grac TT na Khigh boardzie z FD bo villain moze reprezentowac tak naprawde wszystko - czy to Kx czy to FD.

    Masz 2 outy na to, ze Twoja reka sie polepszy i nie wiesz ile razy bedziesz musial callowac zeby sie przekonac, ze villain ma KQ albo, ze doszlo mu do FD.

    Ten bet na turnie jego dziwny - ciezko powiedziec czy takiego villaina wywalisz z rozdania jesli bedzie mial AK dla przykladu choc bedziesz "repeprezentowal flusha"

    pozdro