Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($10)
    BB ($10.61) 27/22 agg 36% po 37 rękach
    UTG ($14.30)
    MP ($11.11)
    Hero (CO) ($29.32)
    Button ($10)

    Preflop: Hero is CO with A, A
    2 folds, Hero bets $0.30, 2 folds, BB calls $0.20

    Flop: ($0.65) 8, 10, 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.45, BB raises to $1.15, Hero calls $0.70

    Turn: ($2.95) K (2 players)
    BB bets $1.75, Hero calls $1.75

    River: ($6.45) J (2 players)
    BB bets $6, Hero folds

    Total pot: $6.45 | Rake: $0.31



    Jest to pierwszy c/r tego goscia. Przestraszyłem się głównie tego c/r na flopie, bo z jego agresją, on tam nie bedzie grał TP. Z nią by przystopował na którymś streecie z uwagi na OC. Czy grałby tak z drawem, możliwe, ale wydaje mi się, że w jego range są bardziej sety. Jak to gracie. Na którym streecie pasujecie, a może wgl nie pasujecie? Czekam na sugestie

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Jak dla mnie to ja więcej betuje pre. Na CO to tak z 4BB.
    W jego zasięgu jest masa rąk które na takim flopie Cię biją, tym bardziej że z BB miał mniej do dołożenia.
    Ja tu robię call tego raisa i na turnie c/f. Call raisa może być trochę spew ale nie jest on jakiś wysoki, a czasem może tu zrobić semiblef. Poza tym masz backdoor flusha no i jakieś tam 2 outy na seta.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    można zagrać tak jak ty,albo też reraise do np 3$ na flopie

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Po jego wielkim becie na river jest naprawdę mała szansa, że ma seta. Spadła jedna z gorszych kart w talii, która kompletuje mnóstwo drawów, które są również w twoim range. W większości przypadków villain semiblefował flop z f drawem albo gutshotem, barrelował scarry big card na turn i albo trafił na river albo ma gutshota. Nie ma żadnego powodu, dla którego powinien betować seta tak dużo na river (no chyba, że macie jakąś historię i robisz hero calle). W jego range jest jeszcze strit z flopa ale tu sizing nie trzyma się kupy. Niewielki c/r flop z stritem/setem, niecałe 2/3 puli na turn i nagle jeb na river trefl? No przecież to bez sensu. Imo zagrałeś nh.