Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    jestem, jestem, tylko na skype , ale wlaczam gg repo, sprawdz pma.

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Szkolenie sie odbylo zgodznie z planem, dzieki wszystkim za obecnosc oraz mam nadzieje, ze spelnilo chociaz czesciowo Wasze oczekiwania. Mimo znacznego przedluzenia, wiadomo ze ciezko jest dokladnie omowic kazdy temat zwiazany z HU, ale koncepcje mojej gry staralem sie pokazac w jak najbardziej przejrzysty sposob. Jak na 6-stronna konwersacje i pierwsze takie typu szkolenie tez chyba poszlo calkiem niezle. Pieniadze do Mipiego z moim dodatkiem wysle dzisiaj.

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Szkolenie w pełni interaktywne - wyszło bardzo fajnie. Najpierw część teoretyczna na Skype, potem dokładna anaiza wcześniej przygotowanego meczu heads up - co ważne - pomiędzy dwoma uczestnikami szkolenia.

    Prowadzący cierpliwie wyjaśniał swój plan na grę, uzasadniał decyzje oraz komentował "co by zrobił gdyby".

    Świetny pomysł, szczytny cel, czekam na kolejne szkolenia

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    dzieki SirMario . Przy okazji w takim razie jakby Ci ktorzy uczestniczyli w szkoleniu mogli wpisac jakis krotki komentarz (najlepiej konstruktywna krytyke ), zebym wiedzial co poprawic w przyszlosci (o ile by doszlo do podobnego szkolenia kiedykolwiek).

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Nigdy nie brałem udziału w takich szkoleniach, więc nie mam jakiejkolwiek skali porównawczej, żeby oceniać to jakoś miarodajnie.
    Uważam, że dużo sie nauczyłem, szczególnie podobała mi się część z grą preflop vs różny przeciwnik. Dalsza i główna część szkolenia dotyczyła odtworzenia starych gier, gdzie digitpl (robust) opisywał co i dlaczego). Tutaj to juz było dla mnie nużąco, może dlatego, że nie było przerw czy jakichś przerywnikólw.
    W każdym razie dobra robota, uzyskaliśmy jako szkolący się dobry towar za niską cenę.

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    5
    Moim zdaniem podstawą przy przyszłych szkoleniach będzie określenie poziomu zaawansowania uczestników. Tak, że bardziej zaawansowani nie nudzili się i nie przeszkadzali w nauce mniej zaawansowanym i odwrotnie. Tak poza tym to wszystko ok. No może poza tym AK < AQ

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    @repo86 - tak, ale to bylo szkolenie dla wszystkich, wiec jedynym rozsadnym wyjsciem bylo takie jak zrobilismy (poczatkujacy pytaja na poczatku i pozniej przechodzimy do bardziej zaawansowanych). AK<AQ jakby nie poszlo preflop to na turn lub river skonczylo by sie tak samo :P.
    @wszyscy - dzieki za komentarze.