Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Sprawy techniczne: co potrzbujemy do szkolenia? Skype?Jakiś program program do podglądania?

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    A wlasnie, o oczywistych dla mnie rzeczach zawsze zapominam . Komunikacja przez skype (konferencja) i warto miec pod reka teamviewer/mikogo. Byc moze jak bedzie czas to zrobimy jakies video review, albo jakies rece z HEMa do analizy uda sie dorzucic. Oczywiscie tez wskazane jest przygotowanie przez Was jakichs rak do analizy i bedziemy je wklejac w czacie po prostu. Zobaczymy ile tematow poruszymy i jak dlugo bedziemy o nich rozmawiac. Od siebie dodam, ze co najmniej podwoje to ile wplacicie za szkolenie, poropnuje wiec wplacic troche wiecej jak ktos moze i zaparaszam wiecej osob (cap 1k$) .
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 24-08-2010 o 01:18

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    5
    ja chętnie się dołączę, chociaż trochę już nie grałem

    co do terminu - odezwę się na gg lub PM tutaj pewnie jutro kiedy będę wiedział czy będę wolny.

    pzdr - Repo86

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    ja takze chetnie sie dolacze, taka sesja w pare osob moze byc bardzo ciekawa

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    ok, aktualnie jest 5 osob chetnych. Co najmniej jedna osoba nie moze na 100% sie jutro dolaczyc. Bierzemy wiec jeden z nastepnych terminow w ktorych mam czas: 31 (wtorek) lub 01 (sroda). Godzina ta sama czyli 21. Niech kazdy sie wpisze albo wysle mi PMa (w miare szybko prosilbym) ktory z tych dni mu pasuje, jezeli bedzie przewaga na jeden termin to przy nim zostajemy i reszta bedzie musiala sie dostosowac. Ewentualnie gdyby ktos jeszcze doszedl to bedzie mozna zrobic 2 grupy po 3 osoby i ustalic rozne daty. Po zaklepaniu daty, potwierdzeniem uczestnictwa jest przelew (preferowany na konto pokerstars).

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    5
    W takim razie ja jestem zdecydowanie za środą. We wtorek nie będę mógł

  7. #17
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1
    Ja też byłbym chętny na szkolenie, czy wtorek, czy środa- to jest mi obotętne

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Niech ktos zrobi cos takiego z small/mid stakes FR

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Ok, Po wypowiedziach tutaj oraz pmach ustalamy szkolenie na srode (01.09) godzina 21. Prosze wplacac pieniadze na pokerstars: digitpl . Minimum 25$ (mozna wiecej, ale nie trzeba). Po dostaniu wplat bede potwierdzal na tym forum.
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 26-08-2010 o 03:07

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Świetny pomysł, brawo za inicjatywę!

    Też wezmę udział.
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 26-08-2010 o 03:04