Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($58.09)
    BB ($115) 93/0, fold to cbet 30%
    Hero ($55.78)
    BTN ($50) 21/15, 3bet z buttona 8% (2k rąk)

    Dealt to Hero

    Hero raises to $1.75, BTN calls $1.75, fold, BB calls $1.25

    FLOP ($5.50)

    BB checks, Hero bets $5, BTN raises to $12.50, BB folds, Hero ?

    Villain to ogarniający grę reg. Moje notki na niego: seta raisował na flopie, w 3way pocie spory ch/r z FD
    Z jakimi rękoma może mnie tu raisować? Sety, T9s, 87s, QJs (QJo nie wiem czy by flatował). Wyższe pary na bank by 3betował.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Żeby zagrać call jego raise na flopie oop musisz mieć ku temu naprawdę dobry powód. Niby jego raise jest mały i masz dobre pot odds, ale zostały jeszcze 2 ulice i pula robi się dość spora - bardzo rzadko będziesz mógł tanio iść do showdown i tak naprawdę zwykle zagrasz c/f turn unimproved także call flopa to dodatkowe 15bb wyrzucone w błoto.
    Grając 3bet flop zamieniasz swoją rękę w blef - jesteś way behind jego flop raise/calling range.
    Kolejną sprawą jest to, że villain przebija twój bardzo duży bet (prawie o pot) a regowie mają tendencję grać w miarę uczciwie przeciwko takiemu sizingowi.
    Wreszcie do kilku potencjalnych drawów masz blokery, przez co QJs są już tylko 2 możliwe komba. Możliwe jest co prawda semiblef z jakąś ręką za słabą na float, typu KJs, ale jest to zdecydowanie zbyt mała część jego range żebyś mógł profitowo kontynuować.
    Podsumowując - I fold.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Standard cbet gram tutaj za 4$, ale siedział ten mega donk, więc chciałem z niego wyciągać max value, przez co moja ręka staje się face up i myślę, że reg często będzie mnie tutaj obstawiał na overparę, a że ludzie niechętnie zrzucają overpary to raczej z drawem by tu nie szalał mając małe folding equity.
    Głupio tylko, jeśli on wie, że ja tak pomyślę i odjebie takie coś z air . Chociaż nie, bo ma donka za sobą i raczej by nie ryzykował.
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 19-08-2010 o 18:44

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    On wie, że ja wiem, że on wie, że ja wiem ...

    Za callem z drawem dodatkowo przemawia to, że donk mógłby również sprawdzić dając mu lebsze odsy.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Majac za soba gracza loose nie bedzie tutaj blefowal wiec grajac OOP, majac 2 outy poprawiajace nasza reke i 2 streety przed soba pasowalbym to...