Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    Pomóżmy MIPI-emu! | Poker News | PokerTexas.pl

    mam nadzieje, ze Doli nie bedzie miał nic przeciwko zamieszczeniu linku i pomozemy MIPIemu

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Oczywiście, że nie mam. Zachęcam wszystkich do pomocy.

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Moja cegiełka juz wysłana. Przyłączam się do apelu - pomóżmy naszemu koledze! Nie wszyscy mogą Go znać, nie każdy z nim grał, ale wierzcie mi na słowo, że jeśli jest ktoś komu warto pomóc w tak cięzkiej walce to jest to właśnie Michał. Ważna jest każda wpłata, bez względu na jej wysokość. Wspólnymi siłami mamy szansę uratować MIPI-emu życie...

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Warto by dodać więcej opcji przelewu. Nie każdy ma konto na PS, nie każdy dysponuje tam bankrolem. Proponuję jakieś konto bankowe, może MB. Warto też pomyśleć o założeniu fundacji (mówię poważnie) i można by wówczas przelewać 1% swojego podatku (wiem to dopiero za kilka miesięcy, ale może będą wtedy potrzebne). Fundacja ułatwi kwestie skarbowe z wpływami na konto bankowe.

    Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia. Z cegiełką czekam na opcje bardziej dla mnie przyjazne i jak się pojawią, to mimo, że okazji poznać nie miałem to chętnie pomogę.

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Z tego co widzę, jest również możliwość wpłaty na konto bankowe:
    konto mBank - 47 1140 2004 0000 3902 1684 2188

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Turniej charytatywny dla MIPI-ego rozegrany zostanie o godzinie 20:00 w najbliższą niedzielę, 22.08, na ParadisePoker. Turniej odnajdziecie w zakładce "Prywatne", a jego nazwa to "Gramy dla MIPI-ego".

    Formuła turnieju to €5 rebuy (bez żadnej opłaty na poczet rake`u). Turniej będzie miał strukturę turbo, tak aby móc się wykazać jak największą ilością rebuyów. ParadisePoker dorzuci od siebie do puli €250, które wraz z funduszami uzbieranymi z wpisowego trafią na konto MIPI-ego.

    Dla zwycięzcy tego turnieju przewidziany jest zestaw gadżetów ParadisePoker: walizka żetonów + 2 talie kart + T-shirt.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Moje kilka zielonych też poszło, nie znam cię chłopie ale walcz!

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    Poszedł przelew na PS, trzymaj sie, powodzenia...

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Myślę, że fajnie byłoby gdyby wpisowe do turniejów na żywo byłoby zwiększone o 1zł, która byłaby przekazywana MIPI-emu

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10
    Specjalne pozdrówki masz ode mnie, jeżeli to czytasz. Trzymaj się dzielnie !
    Ostatnio edytowane przez mooz_672 ; 23-08-2010 o 01:50