Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    29
    OK, pograłem kilka tygodni i stwierdzam: nie ma sensu granie 10-20tu HU 2-5$ dziennie dla zysku.

    Gracze na tych stawkach to kompletne donki, których umiejętności w stosunku do przyzwoitego gracza mają się jak 20% do 80% - taki matematycznie jest poprawny call allin dla takiego gracza.
    I tak grają.

    Gdyby gra kończyła się na poziomie 2300 - 700, to nie ma problemu - miałbym rola 3 razy większego niż teraz, po przekroczeniu tej granicy kolesie z tych stawek instacallują alliny z 32s, każda face karta shove, suited connectory shove i suck out za suck outem.

    I teraz zależy jaki masz dzień (umiejętności możesz se w d... wsadzić) - ja ostatnie dwa dni przegrałem gdzieś z 70% allinów z lepszą ręką. Mój rekord - w ciągu jednego heads upa: 5 allinów przegranych z lepszą ręką. Przy 2800-200,2500-500,2000-1000 itd..
    Oczywiście donk insta odmawia rewanżu (może 5% graczy daje rew).
    Po 3 z rzędu takich przegranych grach masz ochotę zwymiotować na klawierkę, zaczynasz się zastanawiać czy to w ogóle ma sens.

    Nie twierdzę, że na SNG HU nie da się zarobić, ale nie widzę możliwości, żeby zrobić to grając 10-20 gier dziennie i nie osiwieć...

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    29
    Pamiętam taki US National Championship HU Iveya ze Scottym - też przewaga 95%-5% i 5 czy 6 allinów Ivey przegrał od tego momentu i w dupę cały turniej.

    To była jakaś parodia pokera - i jeszcze Scotty chwalił się w następnej rundzie jak to wygrał i nigdy się nie poddaje...
    Nawet lubię gościa ale jak dla mnie takie teksty to żenada.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    No money in HU, everyone is solid

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez rauf1928 Zobacz posta
    No money in HU, everyone is solid
    +1

  5. #5
    move up where they respect ur raises

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    takie jest HUSNG ale nie jest takie straszne. Grasz swoje nie tiltujesz i grajac 20-30 meczy dziennie nie ma chja zebys swojego nie urobil i do tego strasznie psychy Ci nie zryje jak bedziesz gral reg speed. Na turbo idzie sie grubo qrwic bo tam wariancja potrafi zrobic papke z mozgu jak ktos nie ogarnia. Ja osobiscie gram reg speed i jak gram swoja gre i ilosc gier ktora mam ustalona to idzie wszystko elegancko. Jak potem sobie popierdole harmonogram, i gram mniej a przyjdzie DS to zanim sie z niego wygrzebie to troche mija, jezeli bedziesz regularnie robil 20-30 meczy dziennie i naprawde sie przykladal to wyjdziesz na plus. A i ciesz sie, ze Ci goscie sprawdzaja i shovuja szeroko, i prawie zawsze (jak pisales) masz ich w takiej sytuacji ze musza w gownie rzezbic by sie wydostac. Przeciez to easy money. Wyzej jak pojdziesz i trafisz na lepszych to mozesz plakac ze tak latwo nie ma.
    No a to prawda dla zarobku 2-5$ to troche malo, ale 100-200 gier (5-10dni) i mozesz isc na 10$ na reg speedzie.
    Granie 20-30 meczy (lub wiecej) ma sens, wiec graj i ciesz sie ze jest easy i nie placz bo moze byc gorzej.

    Hehe wystarczy jeden wpis i forum na chwile ozywa :P

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    29
    Ostatnie 4-ry HU:
    1. w pierwszej rece dostaje 99<JJ,
    2. w 3-ciej ręce dostaje stół QQ6, Q7<Q10,
    3. w pierwszej ręce dostaję AQ<AK
    4. A10s<109s, AKs<33.

    Po czymś takim można tylko puścić pawia...

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Pytanie: Czy jest sens granie 5,25$ dla zysku?

    Odpowiedź:

    Przykładowe statsy dobrego gracza
    Stawka: 5,25$
    ROI: 15%
    Rakeback: 27% (Full Tilt)
    Średnia ilość gier / godzine: 4,5 (12-13 minut na gre)

    Z jednej gry mamy średnio
    0,15 (ROI) x 5,25 (Stawka) + 0,25 (Rake) x 0,27 (Rakeback) $ = 0,86$

    Wiec na godzine wychodzi nam
    0,86 x 4,5 $/h = 3,87 $/h
    3,87 x 3 (kurs zlotego) = 11,61 PLN/h

    Co zakladajac ze bedziemy grac 8,5 h dziennie przez 22 dni robocze w miesiacu da nam ok 2100 PLN netto co jest mniej wiecej rowne sredniemu wynagrodzeniu brutto. Do tego dochodzi perspektywa rozwoju i wskoczenia na wyzsze stawki 10$ i 20$ co przy nizszym troche ROI moze dac nam srednio 20 pln netto na godzine, zapewniajac nam dochod na poziomie pracy za 4,5-5,5k brutto pln.

    Pytanie co sie komu oplaca a co nie.

    Na przyklad ja mam dobra prace, ktora lubie i mnie sie nie oplaca klepac husng na stawkach 5$ czy 10$ (strata czasu, brak adrenaliny, no fun). Natomiast chetnie pogralbym po 2-3 godziny dziennie, codziennie, na stawkach 20$ przy ROI w okolicach 6-8%, bo wtedy stawka godzinowa gry by mnie w pelni satysfakcjonowala (moglbym tylko z tego dodatkowego zrodla pokryc np. wydatki na samochod, majac jednoczesnie fun z gry z lepszymi graczami).

    pozdr

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Cytat Zamieszczone przez montty Zobacz posta
    Ostatnie 4-ry HU:
    1. w pierwszej rece dostaje 99<JJ,
    2. w 3-ciej ręce dostaje stół QQ6, Q7<Q10,
    3. w pierwszej ręce dostaję AQ<AK
    4. A10s<109s, AKs<33.

    Po czymś takim można tylko puścić pawia...

    Wklej cale rozadnia.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    29
    To wszystko olki - z AQ,99 i tripsem nie będę się zastanawiał co ma koleś który instacalluje allin z 109s...