Strona 9 z 39 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 388
  1. #81
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    sztukmistrz ale dużych turniejów już pewnie nie będzie więc już teraz nie ma co zmieniać(żeby nie było też nie walczę o swoje bo jestem poza pierwszą setką i zagrałem może 2 turnieje przez pierwszy tydzień)

  2. #82
    Przede wszystkim to zmiana zasad punktowania w trakcie rozgrywek byłaby bardzo nie fair i nie mamy zamiaru ich zmieniać.

    Przykład Kadzieli moim zdaniem dobrze pokazuje, że zarzuty co do punktacji są trochę przesadzone, MKadziela wygrał pierwszy turniej na 370 osób, był 51-szy w turnieju na 320 osób a mimo to na chwilę obecną zajmuje 6-te miejsce. Wynik końcowy jest tak dobry jak 12t-y rezultat w miesiącu, należy się skupić na jego poprawianiu.

    Przyznaję, że ogromna frekwencja w dwóch pierwszych turniejach utrudniła rywalizację ale nie jest też powiedziane, że w przyszłości nie będzie turniejów na 300 i więcej osób, tak jak na początek Ligi zagrało bardzo dużo osób tak samo dużo osób może zagrać na początku każdego miesiąca.

    Od razu też podpowiem, że w Lidze Studenckiej są do wygrania tickety na Ligę Paradise i może to minimalnie wpłynąć na frekwencję od 5. dnia miesiąca, szczegóły tutaj.

  3. #83
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    Paragraf 1szy, punkt 4ty regulaminu Ligi Paradise :
    "Paradise Poker zastrzega sobie prawo do wycofania promocji lub zmian w Lidze Paradise w dowolnej chwili jej trwania albo też odmówienia w niej udziału dowolnemu graczowi."

    Tak więc możecie to zmienić Aczkolwiek rozumiem i bardzo szanuję fakt, że twierdzisz, że zasad gry w trakcie gry się nie zmienia.

  4. #84
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Rozumiem i z bólem serca przyjmuję zachowanie zasad punktacji ale może od przyszłego miesiąca mógłbyś Mateusz urealnić zasady i zmienić je, tak, żeby frekwencja turniejowa nie miała zasadniczego wpływu na końcowy wynik ?

    Generalnie Paradise wymyślił bardzo fajną zabawę, brakowało mi czegoś takiego , takiej regularnej ligii z całkiem atrakcyjnymi nagrodami.
    Jakbyście mieli pomysł na podobne regularne zawody z buyinem 20-50 euro to chyba zaznałbym ekstazy .

  5. #85
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    wedlug mnie punktacja jest OK, nie ma co zmieniac a jak tak to na jaka??? Ta przynajmiej faworyzuje graczy grajacych regularnie i dochodzacych w miare daleko nie zawsze to musi byc FT przeciez

  6. #86
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Moja skromna propozycja do punktacji.
    Liga studencka to przewidziała i tam jest różna frekwencja i punktowana jest tylko pierwsza setka. Sądzę ze takie coś by tez miało szanse w tej lidze, skoro gra regularnie 200 osób. A i w tedy nie miało by znaczenia to ile osób zagrało by czy raz 300 czy 500, bez znaczenia.

    1. 300
    2. 270
    3. 240
    4. 220
    5. 200
    6. 180
    7. 160
    8. 145
    9. 130
    10. 115
    11.-20. 100
    21.-30. 80
    31.-40. 60
    41.-50. 40
    51.-60. 20
    61.-80. 10
    81.-100. 5

    Tak wygląda punktacja w lidze studenckiej co wy na to?

  7. #87
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    o na taka punktacje to i ja bym sie zgodzil zreszta i pewnie reszta

  8. #88
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    to lepiej juz zwiekszyc liczbe wynikow ktore licza sie do klasyfikacji generalnej niz zmieniac punktacje

  9. #89
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    -dokladnie moze zostac tak jak jest na stronie ligi Paradise i gratyfikować dodatkowo 20 najlepszych.
    1 miejsce 100+ 35
    2m. 99+ 20
    3. 98 + 10
    itd. I tak do 100 miejsca gdzie za 100 miejsce 1 punkt.
    I w tedy nie ma zanczenia frekfencja i rywalizacja bardziej wyrownana. W terdy wiadomo jaki wynik mozna poprawic bo co z tego ze poprawimy ostatni wynik jak w nastepnej kolejce bedzie brała mniejsza liczba graczy w tedy defakto zajmujemy jeszcze gorszą pozycje mimo lepszego osiągnięcia.

  10. #90
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    W klasyfikacji miesiecznej za wrzesien czolowe miejsca zajma osoby, ktore nalapaly punktow w pierwszych turniejach, w ktorych byla ogromna frekwencja.
    Przykladowo dzis 115 osob - za 1 miejsce 150 pkt., a w pierwszym turnieju wystarczylo byc 221 i pkt tyle samo.

    I z wszystkich propozycji najbardziej podoba mi sie pomysl, ktory zaproponowal WojtasPolak, czyli zwiekszyc ilosc branych pod uwage turniejow do klasyfikacji.
    Jednak z drugiej strony wydaje mi sie, ze w kolejnych miesiacach sytuacja sie unormuje na poziomie od 100 (piatek/sobota) do 160 (niedziela-czwartek) i wtedy nie bedzie sytuacji gdzie dwa - trzy wysoko zajete miejsca w turniejach z ogromna frekwencja nie zadecyduja o pkt na koniec miesiaca.

    Jako jeszcze jeden przyklad moge podac - osoba zaczynajaca od jutra (tj. 19 turniej) lige, wygrywajac 12 turniejow pod rzad, przy frekwencji nie przekraczajacej 163 osoby i tak nie zajmie pierwszego miejsca w klasyfikacji za wrzesien...
    I jeszcze z ciekawosci obliczylem pod wzgledem moim: po 18 turniejach mam 1962 pkt (klasyfikacja za wrzesien) - i gdy frekwencja nie przekroczy 159 osob nie mam nawet czysto teoretycznych szans na pierwsze miejsce, a przeciez jeszcze (az?) 12 turniejow...


    Nom ale regulamin byl przedstawiony na dlugo przed startem ligi, wiec wszelkie zmiany byly by nie na miejscu. Mam nadzieje, ze pierwsze turnieje nie beda mialy ogromnego wplywu w klasyfikacji "rocznej" na koniec kwietnia, tak jak to bedzie w tym miesiacu.

    Sorka za literowki, spie juz ;]