Strona 1 z 39 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 388
  1. #1
    Mam przyjemność ogłosić nową, flagową promocję naszego poker roomu dla Polaków na najbliższe miesiące - Liga Paradise.

    Zasady w skrócie:

    Turnieje codziennie z buyin €3.5 i wymogiem rozegrania 20 raked hands. Do rankingu miesięcznego liczy się 12 najlepszych wyników, do generalnego 100 najlepszych wyników.

    Nagrody w skrócie:

    - 20.000 PLN w gotówce co miesiąc
    - 3 pakiety na ParadisePoker Tour co miesiąc
    - finał live z pulą 125.000 PLN
    - 75.000 PLN w gotówce na koniec cyklu.

    Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

    Serdecznie zapraszam do udziału!

  2. #2
    jakiej długości będa blindy w turnieju i jaki stack poczatkowy?

  3. #3
    15-minutowe blindy i 1500 stack początkowy ale jesteśmy otwarci na sugestie!

  4. #4
    1500 to trochę mało proponuję 2000
    długość blindów wydaje się ok może warto wydłużyć po 2 czy 3 godzinach do 20 minut tak aby końcówka nie zrobiła się all in fold.

  5. #5
    Tak, będzie 2000.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    dla mnie lepsze bylo wczesniejsze 1500

    w pojedynczych turniejach (szczegolnie live) im dluzsza struktura tym lepiej, ale w lidze skladajacej sie z 240 turniejow za 3.5 Euro 1500 na start wydaje mi sie odpowiedniejsze

    pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    +1

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    dla pewnosci - bonusy wyplacane za miesieczna i cyklowa klasyfikacje nie wymagaja "wyrobienia" i moga byc od razu wyplacone ?

    i jesli dobrze rozumiem, miejsca 9-150 w klasyfikacji generalnej dostaja wygrane zgodnie z zajeta pozycja
    a miedzy graczem 1 i 8 nie ma zadnej roznicy, bo obaj dostaja sie do Finalu Live, ktory ustali koncowa kolejnosc ?

    jesli tak, to zdecydowanie uzaleznilbym wielkosc finalowego stacka od zajetej pozycji w klasyfikacji generalnej

    pozdrawiam

  9. #9
    Zmieniłem już na 2000, jak turnieje będą za długie to w październiku wrócimy do 1500.

    Bonusy nie wymagają wyrobienia, jest to gotówka możliwa do wypłaty.

    Co do miejsc 1-8 i uzależnienie wielkości stacka - przemyślimy to jeszcze.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Prosił bym o jakiś aktualny numer telefonu do firmy, pod którym można uzyskać jakichkolwiek informacji - bo ten z strony www jest nie aktualny.
    Planuje złożyć depozyt i pograć trochę na paradise, ale nie pokoi mnie, że nie ma żadnego kanału do kontaktu w razie problemów.
    Czy pod mateusz.mlodzinski@sportingbet.com można uzyskać dodatkowe informacje ?