Strona 8 z 39 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 388
  1. #71
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    Good job

  2. #72
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    jedna rzecz mi się tylko nasuwa - kwestia liczenia punktów.

    Nie do końca fair jest fakt, że jak zajmę 100 miejsce na 400 osób w lidze to dostanę więcej punktów niż jakbym był 1szy na 200 osób...

    Myślę, że managerowie paradise mogliby się nad lekką modyfikacją zastanowić.

  3. #73
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Kalet, niby masz racje, ale jest tyle turniejów, że jakimś innym można nadrobić co nieco. Po drugie stała frekfencja jest już na poziomie 220 osób tylko pierwsze 2 dni to był szał i masa ludzi. i tak już będzie do końca ligi. Wiec nie ma co zmieniac tylko z powodu dwóch kolejke

  4. #74
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Widzę,że kolega Kalet też jak ja, przespał start ligi i mega frekwencje w kilku pierwszych turkach .

  5. #75
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    100 % frekwencja mało tego - w 1szym turku 19ste miejsce. Więc w zasadzie dla uczciwości sprawy się wypowiadam niż dla swojej korzyści

  6. #76
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Cytat Zamieszczone przez kalet Zobacz posta
    jedna rzecz mi się tylko nasuwa - kwestia liczenia punktów.

    Nie do końca fair jest fakt, że jak zajmę 100 miejsce na 400 osób w lidze to dostanę więcej punktów niż jakbym był 1szy na 200 osób...

    Myślę, że managerowie paradise mogliby się nad lekką modyfikacją zastanowić.
    Przychylam sie
    włąsnie zajrzałem do klasyfgikacji licząc na miejsce wczubie a tu dupa, nie zagrałem turków w których startowało duzo zawodnikow

  7. #77
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    Cytat Zamieszczone przez kalet Zobacz posta
    jedna rzecz mi się tylko nasuwa - kwestia liczenia punktów.

    Nie do końca fair jest fakt, że jak zajmę 100 miejsce na 400 osób w lidze to dostanę więcej punktów niż jakbym był 1szy na 200 osób...

    Myślę, że managerowie paradise mogliby się nad lekką modyfikacją zastanowić.
    +1
    Dokładnie wydawało by się że przy 3 wygranych turniejach i 3cim miejscu powinienem zdecydowanie prowadzić, a nie wiadomo czy będe w top 8 lol

  8. #78
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Zazwyczaj w ligach jest tak że jak wygra się najliczniejszy turniej to jest się ustawionym nieźle. Ale teraz od nowego miesiąca już nie będzie takich tłumów, wszyscy którzy nie mają już kasy nie grają i frekwencja będzie stała na poziomie 150-220 graczy pewnie.

  9. #79
    No tak, bo turniej 400 osobowy łatwiej wygrać niż 150 ...

    Raptem w 2 pierwszych turniejach była trochę większa frekwencja, a więc jak ktoś je przespał to tylko i wyłącznie jego strata, zasady punktowania były jasno określone przed startem ligi.

    Porażką Paradise będzie zmiana punktacji pod wpływem kilku płaczków

    btw jestem daleko w rankingu i nie bronię tu swojej pozycji

  10. #80
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Nie staraj się ekonom ucinać merytoryczną dyskusje poprzez używanie epitetów.

    Zgadzam się , że zmian zasad w trakcie gry nie powinno być ale optowałbym za jakimś punktowaniem mającym odzwierciedlenie w rzeczywistości, tzn dobry gracz grający w miarę regualrnie ma wiecej punktów od mojej ciotki, która nie umie grać ale gra we wszystkich dużych turniejach.