Strona 27 z 39 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 388
  1. #261
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez kalet Zobacz posta
    Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest anulowanie turnieju i zrobienie go w przyszłym tygodniu. Osoby, które wygraly wejściówki powinny dostać rekompensatę w postaci np fajnych ticketów no do 75k gtd. Za błędy trzeba płacić. Wszyscy pośrednio są zadowoleni.
    Po takim zamieszaniu również uważam to za najlepsze rozwiązanie. Przecież osoby, które teoretycznie nie powinny wziąć udziały w tym turnieju, miały aktywny wpływ na jego wydarzenia i rozwój.

  2. #262
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    77
    Trochę to nie fair względem tych, którzy jednak wygrali pakiety? Czy tylko mi się tak wydaje? Przecież nie ich wina, że ktoś czegoś nie ogarnął...

  3. #263
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Reszty też nie

  4. #264
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    2
    Jest mi bardzo przykro, że swoim uczestnictwem w turnieju zepsułam zabawę pozostałym. Podkreślę, że stało się to możliwe dzięki organiz. PP i mojej naiwnosci, że jest to forma rekompensaty za uniemożliwienie mi gry w turnieju dla top 50 września/ taki zresztą był opis turnieju/. Sorki dla wszystkich graczy, chociaż ja nie czuję się winna.

  5. #265
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez wilczycaaaa Zobacz posta
    Sorki dla wszystkich graczy, chociaż ja nie czuję się winna.
    bo nie jesteś winna Gdybym to ja był na Twoim miejscu nie popuściłbym lekko, ale zdawałem sobie sprawę, że coś jest nie tak i liczyłem się z ew. zabraniem ewentualnie wygranej wejściówki.

  6. #266
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Dokladnie, Wilczyca walcz o swoje

    W normalnej pracy za bledy sie placi i odpowiada.

    A to nie Twoja wina...

    Pozdrawiam

  7. #267
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Zdecydowoanie się zgadzam z przedmówcami. Nie etycznym byłoby zabranie Wilczycy wejściówki. Nie może być tak że ludzie placą za wasze wciąż powtarzające się błedy..

  8. #268
    Obawiam się, że Paradise nie weźmie tego błędu na klatę i jak zwykle zapłaci ktoś z uczestników ligi, pozostaje pytanie kto zostanie pokrzywdzony

  9. #269
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    ej nie ma co ciągnąć tej dyskusji,, bo zniechęcimy ludzi do gry

    Liga jest 10/10 wg mojej oceny i co by człowiek nie zrobił dobrego, zawsze znajdą się krytyce i znajdą się błędy i niedociągnięcia. Nikogo nie stać na robienie idealnych projektów.

    Myślę, że warto poczekać na decyzję Paradise Poker w tej sprawie.

  10. #270
    Zgadzam się, że ta liga to strzał w dziesiątkę, super promocja, ale mam wrażenie że Paradise trochę spoczęło na laurach po starcie ligi i zalicza kolejne ftopy. Mnie ta sytuacja wkurzyła dodatkowo z kilku innych powodów. W tym turku za wrzesień na 4 miejscu nadziałem się QQ na KK shorta i za chwilę odpadłem jako mega short na bubblu. A teraz w tym miesiącu nieświadom tego, że jestem tak naprawdę znowu na bubblu sprawdziłem AI za cały stack z AA i odpadłem 5 (przy nieuprawnionej Wilczycy tak naprawdę ponownie 4), a miałem dwukrotną przewagę żetonów nad najniższym stackiem i miałbym ten pakiet na sit ocie pewnie nawet...
    Gdyby to stało się w normalnych okolicznościach, to uznałbym to za po prostu jakiegoś mega pecha, ale jak dowiedziałem się że Paradise pomyliło listy dostępowe i przez to zaryzykowałem wygrany już praktycznie pakiet, to czara goryczy się przelała.
    Może dla Paradise pakiety na PPT to tyle co nic i dlatego nie przykładają się do organizacji turniejów z taką pulą, ale dla mnie taki pakiet to jednak naprawdę spora wartość.