Strona 7 z 39 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 388
  1. #61
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    @ekonom o dzięki


    @godek nie da się sprawdzić - najlepiej klikać se na turniej paradise pl i tam pisze ile już zrobiłeś ;]
    Ostatnio edytowane przez kalet ; 05-09-2010 o 00:10

  2. #62
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    29
    A ja mam takie 2 pytanka. Mianowicie:

    1. Nie da się zrobić tak aby update wyników jednak był w piątek, sobotę i niedzielę ewentualnie może bez niedzieli. A teraz mamy ostatni z czwartku (2.09) i musimy czekać do poniedziałku??? Trochę duży przeskok 4 dni.

    2. Dlaczego na sofcie nie mam w zakończonych turniejach wczorajszego z ligi aby np spojrzeć ile grało w nim osób? Dla odmiany turniej, który rozpoczynał się o 20:30 - z serii "Wrześniowe rozdawanie" widzę!

    Z góry dzieki za odpowiedź

  3. #63
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    O ktorej srednio koncza sie te turnieje?

  4. #64
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Cytat Zamieszczone przez kwapek Zobacz posta
    A ja mam takie 2 pytanka. Mianowicie:

    1. Nie da się zrobić tak aby update wyników jednak był w piątek, sobotę i niedzielę ewentualnie może bez niedzieli. A teraz mamy ostatni z czwartku (2.09) i musimy czekać do poniedziałku??? Trochę duży przeskok 4 dni.

    2. Dlaczego na sofcie nie mam w zakończonych turniejach wczorajszego z ligi aby np spojrzeć ile grało w nim osób? Dla odmiany turniej, który rozpoczynał się o 20:30 - z serii "Wrześniowe rozdawanie" widzę!

    Z góry dzieki za odpowiedź
    +1

  5. #65
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Przydała by sie funkcja na stronie ligowej "Szukaj po nicku" osoby z dalekich pozycji muszą przeglądać pojedynczo każdą stronę by znaleźć siebie.

    Pytanie, Jak będzie rozwiązana sprawa 12 najlepszych pozycji. Czy program automatycznie sam po 12 kolejkach będzie wybierał najlepsze pozycje? czy zsumuje wszystkie i na koniec miesiąca wybierze najlepsze 12 wyników?

    Pozdrawiam

  6. #66
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    Przydała by się również taka opcja, aby po naciśnięciu na nick gracza pokazywała się tabelka z datami i ilością punktow zdobytych w danym dniu. Fajnie by było mieć wgląd w to jakie się ma wyniki poszczególne i które ewentualnie można poprawić. w wypadku turnijów nr 12-30/31 danego miesiąca nikt nie będzie pamiętał ile ma wyników dobrych a ile takich które można poprawić. Damy radę coś z tym zrobic?? Np.: tabelka: nick/pkt w danym dniu/pkt total za najlepsze 12 turniejów/ coś na wzór tego co było na USOP . Podpisuję się pod prośbą o opcję : szukaj po nicku.

    Paradise czekam na odpowiedz:P
    Pzdr.

  7. #67
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    Cytat Zamieszczone przez giza Zobacz posta
    O ktorej srednio koncza sie te turnieje?
    Między 1:00 a 2:00

  8. #68
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez Noe34 Zobacz posta
    Przydała by sie funkcja na stronie ligowej "Szukaj po nicku" osoby z dalekich pozycji muszą przeglądać pojedynczo każdą stronę by znaleźć siebie.

    Pytanie, Jak będzie rozwiązana sprawa 12 najlepszych pozycji. Czy program automatycznie sam po 12 kolejkach będzie wybierał najlepsze pozycje? czy zsumuje wszystkie i na koniec miesiąca wybierze najlepsze 12 wyników?

    Pozdrawiam
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta
    Dzięki

    Dojdzie jeszcze wyszukiwarka po nickname i statystyki graczy, ale to jak parę turniejów minie.
    Co do drugiego pytanka Noego to się przyłączam, jak to będzie rozwiązane w praktyce?

  9. #69
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    28
    Statystyki sa zrobione bardzo przejrzyście, mozliwość porównania graczy itd. , duży plus dla PP, życzę żeby soft też był taki przyjemny w przyszłości

  10. #70
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Mateusz jest na urlopie, ale z tego co wiem to będzie to wszystko o czym piszecie.

    System sam będzie wybierał 12 najlepszych turniejów, będzie wyszukiwarka po nickach i będą statystki graczy z wynikami w poszczególnych turniejach. Większość opcji zostanie uruchomiona właśnie po rozegraniu 12 turniejów.