Strona 35 z 39 PierwszyPierwszy ... 253334353637 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 388
  1. #341
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    moze 1-3 maj? hiszpania?

  2. #342
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    moze 1-3 maj? hiszpania?
    mam nadzieję, że nie, bo jestem już na DSO w Cannes zarejestrowany na ten termin :P
    podejrzewam, że to będzie przynajmniej 2 tygodnie od zakończenia ligi, bo jakoś to musi być organizacyjnie ogarnięte, tylko ciekaw jestem czy to będzie 2 tygodnie czy 2 miesiące
    hiszpania może być jak najbardziej właściwie to mi wszystko jedno, byle jakieś ciepłe, nadmorskie miejsce i 4*+ hotel, wymagający nie jestem
    najlepiej, żeby to jakiś weekend był, 8 osób to na tyle mało że można jakąś dobrą strukturę blindów zrobić i głębokie stacki

  3. #343
    Będzie dłużej od zakończenia Ligi, prawdopodobnie podczas ostatniego PPT, które odbędzie się w lipcu. Wakacje, więc każdy będzie miał czas etc. a robienie turnieju tak żeby każdemu pasowało nawet miesiąc po zakończeniu to mógłby być problem.

  4. #344
    "Podczas ostatniego PPT" - oznacza że ten turniej będzie swego rodzaju zamkniętym side eventem PPT i będzie rozegrany w Bułgarii? W sumie fajna sprawa takie cos, byle turnieje nie kolidowały, to można by powalczyć od razu o wejściówkę do PPT
    Pamiętajcie tylko o jakiejś fajnej deep stackowej strukturze!

  5. #345
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    nie no z tym mega deep to nie przesadzajmy!!! przeciez nie ma co siedziec po 12h na dzien przy stole, musi byc czas na zabawe!

  6. #346
    Będzie dość czasu to zaproponujemy jakieś sensowne rozwiązanie (na początek przychodzi mi do głowy 30k w żetonach i 45 minutowe blindy) i oddamy do konsultacji społecznych ze zwycięską ósemką

  7. #347
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Będzie jakaś kolejna edycja ligi? Nie mówię że aż tak dużej ale ogólnie jakiejś ligi dla polaków? Lub jakiś cykl turniejów? Bo szczerze to musiałem odpuścić tą ligę gdyż nie mogłem grać codziennie.

  8. #348
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    nie no z tym mega deep to nie przesadzajmy!!! przeciez nie ma co siedziec po 12h na dzien przy stole, musi byc czas na zabawe!
    to nie turniej na 500 osób, tylko na 8, więc nawet na deepie 2 dni po 8h spokojnie starczą, jak chcesz się bawić, to wrzucasz allka i masz wolne

    @Paradise Poker - Mateusz
    30k i 45min levele wyglądają dobrze, ale ja na razie nie mam głosu, bo jeszcze mogę to umoczyć, na razie to chyba tylko Mr_AndrewX i może jeszcze Karloss z Wojtasem mogą być w miarę pewni finału

    e: pomyłka, nie Karloss tylko JamesBobek
    Ostatnio edytowane przez Andrzejeczke ; 16-03-2011 o 18:38

  9. #349
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    nie na 500 osob i nie o milion
    8h grac to przeciez masakra!!!

  10. #350
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    nie na 500 osob i nie o milion
    8h grac to przeciez masakra!!!
    piszesz poważnie o tych 8h?
    przecież to nie turniej online, 8h to jakieś totalne minimum, i to nie w jeden dzień, no ale jak pisałem, jak chcesz porzucać pushe co 2 rękę i nie masz ochoty grać tego turka, to możesz przy każdej strukturze to zrobić
    jak to się stało, że ponad pół roku w lidze gra osoba nie lubiąca turniejów pokerowych?