Strona 25 z 39 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 388
  1. #241
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Jak za wrzesien to czemu nie moge sie zarejestrowac?

  2. #242
    Jakbym wiedzial o co chodzi to nie pisalbym na forum ) Dwie rzeczy sa pewne: bylem w top50 pazdziernik i nie moge sie zajestrowac. Wrzesien wzialem z softu, jak widac na screenie ktory zalaczylem.

  3. #243
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    faktycznie coś nie tak było, bo grałem w tym turnieju mimo, że nie powinienem

  4. #244
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Oj ciezki poniedzialek znowu czeka Pana Mateusza. ;]

    A pakiet min. wygrala osoba, ktora zajela 90 miejsce w pazdzierniku Nice

  5. #245
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    wtf

  6. #246
    Rozmawialem 2 razy przed turniejem na chat'cie z supportem. Gosc przeprosil za blad i obiecal reczna rejestracje mnie do turnieju, tak sie jednak nie stalo...
    Mysle, ze najuczciwsze byloby przelanie na moje konto 3300/ilosc graczy+1. Czekam na odpowiedz Mateusza.

  7. #247
    Cytat Zamieszczone przez som Zobacz posta
    Oj ciezki poniedzialek znowu czeka Pana Mateusza. ;]

    A pakiet min. wygrala osoba, ktora zajela 90 miejsce w pazdzierniku Nice
    jak to jeszcze jest ta sama osoba, która przy 5 osobach left i jednym mega shorcie wyrzuciła mnie z AK na moje AA, to byłoby już naprawdę pięknie...

  8. #248
    Lista nie jest z września - tylko napis w sofcie taki pozostał. Osoby, które zgłosiły się na chat w miarę szybko a nie mogły zagrać zostały dopisane do listy. Tym, którym się to nie udało poproszę o kontakt ze mną (to było łącznie około 3-4 osób), problem został już zauważony przez web designera i więcej się nie powtórzy.

    Te osoby, które nie zagrały a były uprawnione otrzymają wejściówkę do jednej z satelit do PPT (freezeout 50+5 EUR).

    Oczywiście osoba, która nie była uprawniona i wygrała nie otrzyma pakietu - ten przechodzi na gracza z 4 pozycji.

  9. #249
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    W sofcie wyraźnie było napisane że turniej jest dla top50 za wrzesień. Jeżeli jakaś osoba mogła się zarejestrować do turnieju i wygrała w nim wejsciówkę to nie możecie jej teraz zabrać. Wasze niedopatrzenie a nie tej osoby.

  10. #250
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    77
    Szczerze mówiąc dużo niejasnośći w temacie tej satelity dla top50. Mimo, że sam zagrałem, odpadłem w normalnych okolicznościach i nie roszczę do Was żadnych pretensji to jednak chciałbym dorzucić swoje 0.03 zł.

    Po pierwsze informacja o terminie na Waszej stronie jest słabo wyeksponowana , a rejestracja w lobby rusza późno, więc ciężko dojść w ten sposób. Po drugie zły opis turnieju rzeczywiście mógł wprowadzić w błąd. Postawcie się na miejscu osoby, która widzi w sofcie "satelitę dla top50 wrzesień", akurat we wrześniu była w pierwszej piędziesiątce, a wcześniej takiej satelity nie grała, bo po prostu o niej nie wiedziała... Czy odebranie jej w tym momencie pakietu jest fair pozostawiam Waszemu osądowi... Wreszcie kwestia już czysto techniczna. Proponowałbym podniesienie stacków w satelicie przynajmniej do 3k, bo jednak wartość buyina to nie 3.5 EUR tylko efektywnie blisko 70.