Strona 11 z 39 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 388
  1. #101
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez som Zobacz posta
    Tez za. Skoro zmiany, to proponuje zwiekszyc liczbe turniejow branych pod uwage do 15.
    15 minimum

  2. #102
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    Też jestem zdecydowanie za zmianą zaproponowaną przez Mateusza. Wolałbym jednak by miała jakiś wpływ na generalkę, bo tam może już być pozamiatane.

    Jednocześnie jestem zdecydowanie przeciwny podnoszeniu liczby turniejów branych pod uwagę, nie każdy ma czas żeby dzień w dzień siadać do kompa do turnieju za 3 euro. 12 jest zdecydowanie OK, bo siadam wtedy, kiedy i tak planuję sesję turniejową.

    Pozdro,
    Iknow_you_

  3. #103
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Rzeszów/Kraków
    Posty
    16
    Popieram proponowane zmiany Mateusza, nie popieram zwiększenia liczby turków branych pod uwagę.

  4. #104
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Cieszę się , że widzę w komentarzach chęć zmian dotychczasowej punktacji.
    Mi się odechciało gry w ostatnich dniach, kiedy wyszło mi, że system punktowania jest "nienajlepszy"
    Mateusz:
    1.Brawa za ligę,
    2. Zróbcie system punktacji korzystający już z jakichś wzorców, nie ma co kombinować , bo znowu wyjdą jakieś luki.

    Chcę za rok pogratulowac zwycięzcy ( fianlistom FT) wygranej za dobrą grę a nie szukać luk w czymkolwiek.

  5. #105
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Chodziło mi o zwiekszenie liczby turniejow branych pod uwage w klasyfikacji miesiecznej.

    W rocznej, tak jak napisal Mateusz - zmian juz nie bedzie.

  6. #106
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    14
    A może by uznać wrzesień za ligowy niewypał i restartować ligę na nowych zasadach od października; albo chociaż klasyfikacje generalną; te wyniki >400pkt mogą znacząco wpłynąć na generalke, jeśli teraz max będzie 195.
    Ostatnio edytowane przez Arczi6 ; 23-09-2010 o 14:38

  7. #107
    Nowa punktacja przeszła więc jednogłośnie. Nic więcej nie zmieniamy, tak jak mówiłem będziemy jeszcze wpływać na frekwencję i mam nadzieję, że turnieje na 300 osób się odbędą.

  8. #108
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Czyli teraz mamy tak, że inaczej liczymy punkty do generalki i do miesięcznej? W takim razie im mniej osób tym lepiej dla wyników do klasyfikacji miesięcznej, ale za to gorzej dla całorocznej...

  9. #109
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    lubleen
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez Arczi6 Zobacz posta
    A może by uznać wrzesień za ligowy niewypał i restartować ligę na nowych zasadach od października; albo chociaż klasyfikacje generalną; te wyniki >400pkt mogą znacząco wpłynąć na generalke, jeśli teraz max będzie 195.
    a dlaczego osoby, ktore poswiecily wrzesien na gre w lidze maja zostac pokrzywdzone? co do zmian do klasyfikacji miesiecznej - jestem jak najbardziej za.. jesli bez wzgledu na ilosc zawodnikow do konca miesiaca bedzie mozna przesadzic o losach rywalizacji, to jest to bardzo dobry pomysl.. co prawda moze roznica punktowa miedzy 1 a 9 miejscem jest za duza, ale to bedzie skutkowalo tym, ze w cenie beda zwyciestwa, a nie iles tam powiedzmy 5 miejsc.. wprowadzimy zmiany i zobaczymy jak bedzie.. w zasadzie po zakonczeniu kazdego miesiaca mozna wprowadzac jakies poprawki, zeby bylo idealnie.. co do generalki - tu nie za bardzo jest co poprawiac.. liga wystartowala i zeby zakonczyc dany sposob liczenia, trzeba by poczekac do zakonczenia pewnego okresu rozgrywkowego, czyli w tym wypadku do zakonczenia ligi.. czyli jest to niemozliwe.. nie ma jednak co plakac, bo jesli beda zmiany w generalce miesiaca, mysle ze poprawi sie rowniez frekwencja pojedynczych turniejow i bedzie wiecej punktow do zdobycia do klasyfikacji generalnej.. na 300 regularnie grajacych osob nie ma tez za bardzo co sie nastawiac.. mysle, ze 200-250 to jest realna ilosc i dobra gra w takich turniejach daje duza szansa na top8 na koniec sezonu.. i jeszcze co do klasyfikacji miesiaca - mysle, ze 15-18 liczonych turniejow to dobra opcja.. w kazdej lidze liczy sie regularnosc i mysle, ze to tez moze to w jakis posob wymusic.. pozdrawiam!

  10. #110
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Patrząc na wczorajszy turnije gdzie frekfencja wyniosła blisko 80osób to cięzko będzie coś wskórać w generalce