Strona 28 z 39 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 388
  1. #271
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    Witam, chodzi wam paradise? bo z tego co widze padlo wszystko...

  2. #272
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    5
    Coś dzisiaj szwankuje Liga.
    Kliknąłem <rejestruj>, informacja o rejestracji była, 3,5$ zjadło a tu nic...

    A turniej wystartował...
    Ostatnio edytowane przez torunczyk ; 07-12-2010 o 19:08

  3. #273
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Zgodnie z regulaminem satelita dla top 50 z poprzedniego miesiąca o PPT powinna odbyć się w tą niedzielę. Czy ze względu na Paradise Winter Cup, którego drugi dzień też będzie rozgrywany w niedzielę, a na pewno część osób uprawnionych do gry w tej satelicie będzie tam grała, jest możliwość jakiegokolwiek przełożenia satelity?

  4. #274
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    13
    +1

  5. #275
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    -1

  6. #276
    Witam,
    Rejestracja do dzisiejszego turnieju nie dziala. Wlasciwie to chyba nie dziala system zliczania RH, bo podaje ze mam ich 0 choc zagralem ich kilkadziesiat wg. HM. Pisze tutaj tylko dlatego, ze w live supporcie na prawde zatrunieni sa chyba losie z ulicy... Oni w ogole nie rozumieja co sie do nich mowi.. ja o RH i turnieju a on mi tylko wkleja jakas smieszna formulke o tym, ze PP ma awarie i nie mozna sie zalogowac, za co przepraszaja (co jest nie prawda, bo wlasnie gram i rozmawiam z suportem i jestem zalogowany .

    Malo tego. Kompletnie tez nie rozumiem dlaczego jakies osoby codziennie sa zapisane automatycznie i bez wyrabiania raked hands? bo jak inaczej wytlumaczyc, ze dzis sa juz zarejestrowani na jutrzejszy turniej? (codziennie tak sie dzieje) Machina czasu? (dotyczy to Savage888, mila1964, pa2tisia- nie wiem czy codziennie te same osoby, bo prawde mowiac nie pamietam....)

    EDIT: oczywiscie rejestracja dla zwyklych smiertelnikow nie jest jeszcze nawet otwarta...
    Ostatnio edytowane przez Ko2 ; 11-12-2010 o 16:01

  7. #277
    a rh Ci w końcu naliczyło? bo mi nie nalicza i nie mogę się zarejestrować, mimo że rejestracja jest otwarta

  8. #278
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    28
    @Ko2
    Osoby które zarejestrowane są na kolejne dni są to prawdopodobnie osoby które wygrały tickety do ligi paradise w lidze studenckiej.
    (Ranking miesięczny studentów - Rankingi - LigaStudencka.pl | Pokerowa Liga Studentów | Texas Hold'em | Poker Online)

  9. #279
    mam nadzieję, że Paradise nie zrobi sobie jaj i nie puści tego turnieju w ten sposób, tylko przełoży go na jakiś inny termin, bo w grudniu i tak jest mało dni turniejowych...

  10. #280
    dalej nie zlicza RH.
    @luckY- thx za info.