Strona 30 z 39 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 388
  1. #291
    Nie tylko Tobie, więc dołączam się do zażaleń To jest dopiero frustrujące, kiedy rezerwujemy sobie czas a nie możemy zagrać nie z naszej winy...

  2. #292
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    13
    mi także nie nalicza. wtf???

  3. #293
    Cytat Zamieszczone przez Bilion1 Zobacz posta
    i znowu mi nie liczy rh czekam juz z 25 minut nie wbilo nawet 1 rozdania z prowizja a ugralem napewno wymagajaca liczbe do ligi, ciekawe czy liga dotrwa do konca bo jest coraz gorzej, kolejny turniej ktorego niemozna zagrac
    This +1, naprawdę żenujące.

  4. #294
    To nie jest frustrujace, tylko wkurw***** Jak macie problemy z liczeniem RH to zniescie ten glupi limit, a podniescie rake o 10 centow czy 20, juz wole takie rozwiazanie bo szlag mnie trafia! Wracam wieczorem i zamiast sie walnac na ryj i przespac to robie te glupie rece, zeby potem sie okazalo ze i tak nie moge zagrac... a Wasz support to totalna porazka. Oni w ogole nie wiedza co sie dzieje i na niczym sie nie znaja...

    Prosze czekac na odpowiedz operatora czata.
    Rozmawiasz z konsultantem Sportingbet.
    Marcin: Witam w obsludze klienta Sportingbet. Mam na imie Marcin. W czym moge pomoc?
    Artur: dlaczego tylko mnie nie liczy RH??
    Artur: PROSZE O ZAPISANIE DO LIGI
    Artur: to juz skandal
    Artur: kolejny raz dajecie ciala
    Marcin: Prosze pisac do nich
    Marcin: na adres redakcja@ligastudencka.pl
    Artur: TO NIE JEST LIGA STUDENCKA
    Artur: ludzie..
    Artur: wy w ogole wiecie co sie dzieje?
    Artur: za co wam tam placa?
    Artur: kawke i ciastka?
    Artur: WASZ system nie liczy RH
    Marcin: Slucham
    Artur: w zyciu nie widzialem gorszego suppportu. z ludzmi, ktorzy w ogole nie maja pojecia o czym pisza i w jakiej firmie pracuja
    Artur: macie jakas ankiete do wypelnienia n/t jakosci obslugi?
    Marcin: Ale co ma Pan do obslugi ?
    Marcin: Przeciez napisalem gdzie ma Pan napisac ?
    Artur: do Pana kompetencji mam
    Artur: i do tego, ze nie umie pan sie komunikowac w jezyku polskim
    Artur: tak, napisal pan
    Marcin: To prosze raz jeszcze przeczyta
    Artur: a ja odpowiedzialem NIE O LIGE STUDENCKA MI CHODZI
    Marcin: to co napisalem
    Marcin: Tego akurat nie widz
    Marcin: e
    Artur: jasne
    Marcin: Tego napisau
    Artur: prosze mniej pic
    Artur: bo moze szkodzic na oczy
    Marcin: Slucham
    Marcin: Czy Pan jest powazny ?
    Artur: nie mozna byc powaznym rozmawiajac z bezmozgiem
    Marcin: Dziekuje za rozmowe oraz zyczymy Panstwu Szcześliwego Nowego Roku! Prosimy o ponowny kontakt jesli pojawia sie jakies pytania.
    Przepraszamy, ale z powodu zbyt dlugiej nieaktywnosci nastapilo wylogowanie z aplikacji live-chat. W celu wznowienia rozmowy prosimy o ponowne zalogowanie sie.

  5. #295
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    11
    To jakaś bzdura jakieś 40min gry na dwóch krótkich stołach, nawet nie chce mi się sprawdzać ile było w tym czasie raked hands bo jak widać wyżej to nie ma sensu.... soft do .upy, ktoś coś z tym zrobi? jak będzie traktowana taka sytuacja w przyszłości? bo jeśli nadal będzie taka olewka i nie otrzymam od p. Mateusza jakiejś rzeczowej odpowiedz(nie interesuje mnie kontakt z obsługą klienta tylko z kimś kompetentnym) a część graczy nie z własnej winy nie będzie mogła grać to ja się wypisuję. Zdarza się to nie po raz pierwszy, mam dosyć takiego podejścia i bardzo mnie w.rwia gdy ktoś nie dosyć że nie szanuje cudzego czasu to jeszcze pieniędzy...

  6. #296
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Czy ktos mi moze wytlumaczyc z marketingowego punktu widzenia, po co jest ten wymog wyrabiania raked hands?

    Ja min. nie gralem w grudniu przez to ze nie mialem czasu w ciagu dnia na 15 min gry i kolejne pare minut na oczekiwanie czy raked handy nabilo czy nie ;]
    No bo po 19 granie to byla karuzela i wyscig z czasem ;] zaliczy... czy nie zaliczy ;]

    A jeszcze nie na temat:
    Jak w przyszlosci bedzie planowana 2 edycja ligi to zwracam sie z prosba o granie max. 3 razy w tygodniu ;] i nie piatek-sobota ;] moze byc i caly rok, ale nie codziennie ;]

  7. #297
    ja proponuję supportowi paradise już pracować nad listą dostępową do niedzielnego turnieju, tak żeby w końcu odbył się bez przygód

  8. #298
    Heh, no niestety nie mam pojęcia skąd się wziął ten problem, być może lagi na serwerach Boss Medii, wyjaśniam to. Faktycznie współpraca z nimi jest co raz trudniejsza, problemów żadnych już nie było od jakiegoś czasu i nagle to.

    Co do obsługi klienta to faktycznie Marcin wyjątkowo się nie popisał i będę z Nim rozmawiał. Edit: Właśnie się dowiedziałem, że mieli masę zgłoszeń gdyż turniej Ligi Studenckiej, który odbywa się o tej samej godzinie, gdzie gra po 600-800 osób został anulowany (znowu Boss Media); oczywiście nie usprawiedliwia go to ale rzuca światło na sprawę
    Ostatnio edytowane przez Paradise Poker - Mateusz ; 04-01-2011 o 09:34

  9. #299
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    z tym RH ja problem rozwiązałem tak, że jak nie nabijało po zakończonych grach, to odpalałem turniej lobby jeszcze w momencie kiedy miałem możliwość "zarejestruj" i czekałem aż nabije i się rejestrowałem - max 15 min czekałem zawsze, a RH robiłem zawsze przed ligą

  10. #300
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    lubleen
    Posty
    240
    ja nie wiem co wy tak placzecie.. oprocz jednego razu, gdzie nie dzialal system liczenia rh i w turnieju zagrala garstka, nie mialem zadnych problemow z wyrobieniem rh i zapisaniem sie do turnieju.. ja nie wiem skad wy te problemy bierzecie.. a co do gry w sobote i niedziele - jak najbardziej tak, bo to mocno pokerowe dni :P