Strona 33 z 39 PierwszyPierwszy ... 233132333435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 388
  1. #321
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    juz tak 2 razy mialem, szpece z BM musza cos odblokowac inaczej nie pojdzie

  2. #322
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Nie wiem jak im to przetłumaczyłeś, z tego co widzę, ciężko tego dokonać. Bo do mnie napisali na razie coś takiego:

    Email 1:
    Szanowny Kliencie,
    Dziekujemy za przeslana wiadomosc.
    W celu przywrócenia pelnej funkcjonalnosci pokera prosimy o usuniecie plików cookies i tymczasowych z Pana przegladarki internetowej, nastepnie o zamkniecie okna przegladarki po czym ponowne otworzenie naszej strony oraz próbe zalogowania sie i wniesienia zakladów.
    Usuwanie cookies w Internet Explorerze
    • W górnym menu wybierz Narzedzia > Opcje internetowe
    • Kliknij przycisk Usun pliki cookie i zatwierdz wybór klikajac przycisk 'OK'
    • Kliknij przycisk Usun Tymczasowe Pliki Internetowe i zatwierdz wybór klikajac przycisk 'OK'

    Usuwanie cookies w Mozilli Firefox
    • W górnym menu wybierz Narzedzia > Opcje
    • Wybierz ikonke Prywatnosc
    • W prawym okienku rozwin modul Ciasteczka i kliknij przycisk Pokaz ciasteczka
    • Wybierz z listy cookie do usuniecia i kliknij przycisk Usun ciasteczko lub kliknij Usun wszystkie ciasteczka, aby usunac wszystkie zapisane ciasteczka.
    Jesli wspomniany problem wystepuje nadal, prosimy o:
    1. Ponowne zainstalowanie pokera
    2. przeskanowanie komputera i usuniecie ewentualnych wirusów,
    3. wylaczyc firewall (zapora ogniowa),
    4. ponowienie próby logowania uzywajac innego komputera.
    W razie dodatkowych pytan lub watpliwosci prosimy o kontakt z nami.
    Serdecznie pozdrawiam,


    Odpisałem:
    Witam,
    Nie wiem w jakim celu mam wnosić zakłady. Zrobiłem wszystko co mi napisaliście i nic nie pomogło. Napiszę jeszcze raz: jak sciągnę soft i nie zaloguję się na swoje konto (SuperBarry) to widzę turniej w lobby. Po zalogowaniu ściągają się jakieś updaty, lobby przechodzi na język angielski i turnieju w lobby nie ma. Sprawę opisałem tutaj i jeden użytkownik miał już taką sytuację:
    http://forum.pokerzysta.pl/paradisep...tml#post391658



    To odpisali mi tak:
    Szanowny Kliencie,
    Dziekujemy za przeslana wiadomosc.
    Uprzejmie informijemy, ze nalezy odinstalowac Paradise Poker z komputera i zainstalowac Paradise Poker z polskiej wersji jezykowej. Z informacji jaka mamy Pan instaluje angielska wersje jezykowa Paradise Poker.
    W razie dodatkowych pytan lub watpliwosci prosimy o kontakt z nami.
    Serdecznie pozdrawiam,
    Stela


    Teraz odpisałem im tak:
    Witam.
    Uprzejmie informuję, że instaluję polską wersję językową. Po instalacji polskiej wersji językowej i bez logowania widzę turniej w lobby. Po zalogowaniu na moim koncie automatycznie ściąga się angielska wersja językowa bez pytania mnie o to. Po ponownym zalogowaniu na nowej wersji, która ściąga się automatycznie, turnieju nie ma w lobby.
    Jeśli będzie to koniecznie, to postaram wysłać się do Państwa stworzony przeze mnie komiks bądź historię rysunkową mojego problemu, bo z tego co zauważyłęm, zupełnie nie rozumiecie o co mi chodzi.
    Pozdrawiam.



    Szczerze mówiąc to boję się myśleć co wymyślą tym razem ...

  3. #323
    Barry - napisałem do bossa już w tej sprawie.

  4. #324
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Dzięki.

  5. #325
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    lubleen
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    Jeśli będzie to koniecznie, to postaram wysłać się do Państwa stworzony przeze mnie komiks bądź historię rysunkową mojego problemu, bo z tego co zauważyłęm, zupełnie nie rozumiecie o co mi chodzi.
    n1

  6. #326
    poślizg dzisiaj z updatem czy znowu awaria?

  7. #327
    Barry - załatwione, przeinstaluj soft i będzie śmigać.

  8. #328
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Przeinstalowałem.
    Przed zalogowaniem widać turniej w lobby i całe lobby jest po polsku. Po zalogowaniu ściąga się coś, soft się włącza i wyłącza, następnie jeszcze raz się muszę logować i wtedy soft jest po angielsku, a turnieju nie ma w lobby.
    Jak zaloguję się na konto innej osoby soft ściąga jakiś update, wyłącza się i włącza, muszę jeszcze raz się zalogować i wszystko jest ok. Turniej jest widoczny w lobby.
    Po zalogowaniu na moje konto ściąga się coś, soft się włącza i wyłącza, następnie jeszcze raz się muszę logować i wtedy soft jest po angielsku, a turnieju nie ma w lobby.
    itd.

  9. #329
    Wiem o co chodzi, Wojtas miał ten sam problem ale jak u niego boss przestawił język na polski po ich stronie to potem już działało i u niego. Napiszę do nich, że nie pomogło.

  10. #330
    Oni twierdzą, że logują się na Twoje konto do polskiego klienta bez problemu.

    Please be informed that our technicians have downloaded the software from the below link and were able to log in on customer account in Polish language.

    Therefore, we request you to please advise the player to uninstall the software completely and the install it from the link:

    Link: Paradise Poker | Poker online, Texas Holdem, Turnieje - Sportingbet.com