Strona 32 z 39 PierwszyPierwszy ... 223031323334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 388
  1. #311
    Odpowiedź z dzisiaj:

    Hi Mateusz,
    I’m really sorry to hear that. I cannot do anything because it’s a major issue with one of the databases and almost all data needed for just your report is there. I don’t know if there is any other way to extract this data but I’ll do a try and let you know.
    Best regards,
    Gustavo

    Mam nadzieję, że coś w końcu ruszy...

  2. #312
    Mam wrażenie, że Boss Media korzysta z usług włoskich albo hiszpańskich informatyków patrząc w jakim tempie oni pracują...

  3. #313
    Zapraszam do zapoznania się ze swoją aktualną pozycją w rankingu! )

  4. #314
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    121
    Gdzie w lobby znajdują się te turnieje?

  5. #315
    Turnieje multi > Prywatne > Liga Paradise

  6. #316
    czy klasyfikacja generalna jest uaktualniana i brane są pod uwagę tylko wyniki najlepszych 100 rozegranych turniejów?
    Czy zliczane są cały czas wszystkie turki?

  7. #317
    Skoro w klasyfikacji miesiąca automatem zlicza 12 najlepszych wyników w miesięcznej więc pewnie w generalce od razu też 100tkę najlepszą bierze. Przecież żeby tak nie było to ta klasyfikacja nie miała by w ogóle sensu

  8. #318
    Zliczane są wyniki top 100 od samego początku. Po kliknięciu w profil gracza oznaczone są wyniki zaliczane do top 100 znakiem "T-100".

  9. #319
    ok, dzięki za szybką odpowiedź, rzeczywiście pojawiło się oznaczenie T-100

  10. #320
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez Hedrun Zobacz posta
    jest tak: jak ściągnę oprogramowanie -> to przed zalogowaniem mam wszystko po polsku i turniej widzę. jak się chcę zalogować to oprogramowanie ściąga jakieś pliki, język się zmienia na angielski i turnieju już nie widzę. sprawdzałem, czy mój kraj jest ustawiony na POLAND i jest. nie rozumiem dlaczego to nie działa. macie jakiś kontakt na polski support?
    Nie wiem z jakiego powodu, ale po 4. miesiącach grania tej ligi pojawił się u mnie taki sam problem. Proszę o pomoc.