Strona 3 z 39 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 388
  1. #21
    Sandman83 - jak najbardziej, odezwij się na maila bądź PM z numerem ID konta w Sportingbet.

    Kalet - na chwilę obecną trzeba te raked hands zrobić na stołach cashowych, BossMedia twierdzi, że pracuje nad tym, żeby każdy turniej liczył się jako 1 raked hand.

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    ok a powiedz mi proszę - gdzie sprawdzę ile zrobilem raked hands - będę grał NL100 u Was - nie chcę się przemęczać =)

  3. #23
    Licznika jako takiego nie ma, ale jak spróbujesz się zarejestrować do turnieju to wyskoczy Ci informacja ilu raked hands brakuje.

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    a co z tą promocją 60k co rozdajecie ? 1szy turniej 1szego Września za 5 euro - nie widać go niestety ... a bynajmniej ja nie widzę ?

  5. #25
    Turniej jest już w sofcie - tutaj jego nazwa i inne szczegóły.

    Dziś pierwszy turnieju Ligi - zapraszam!!!

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    17
    a ten polski turniej ligowy jest już w lobby, bo ja go nie widzę. wchodzę przez multi tourney -> all i mam o 20:00 / 1 września tylko 4 turnieje, z których żaden nie ma nazwy 'Liga Paradise PL'. Mam wyrobione raked hands i wyłaczone filtry na liście turniejów. screen http://img94.imageshack.us/img94/5715/lobbyy.png

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    musisz mieć bo ja mam nawet bez logowania Imageshack - 51470241.png - Uploaded by Imageshack user

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    17
    jest tak: jak ściągnę oprogramowanie -> to przed zalogowaniem mam wszystko po polsku i turniej widzę. jak się chcę zalogować to oprogramowanie ściąga jakieś pliki, język się zmienia na angielski i turnieju już nie widzę. sprawdzałem, czy mój kraj jest ustawiony na POLAND i jest. nie rozumiem dlaczego to nie działa. macie jakiś kontakt na polski support?

  9. #29
    Podejrzewam, że konto masz zarejestrowane na angielskiej domenie i stąd problem. Będzie trzeba założyć nowe na polskiej domenie, odezwij się na maila.

  10. #30
    Nie spodziewaliśmy się tylu graczy mam więc pytanie:

    Zmniejszamy stack początkowy do 1500 ?
    Zmniejszamy blindy do 12 minut ?
    To i to ?
    Zostawiamy tak jak jest ?