Strona 29 z 39 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 388
  1. #281
    No niestety Boss daje ciała prawie codziennie od ostatniej aktualizacji softu...

    Oczywiście wyniki za ten turniej nie będą liczone, ale przenieść też nie ma na kiedy bo turnieje są codziennie :/ więc musimy o tym turnieju zapomnieć.

  2. #282
    @som

    planujesz jakieś podsumowanie top 20 na koniec roku?

  3. #283
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    66
    W lobby Paradise Poker są turnieje ligowe na 24.12 i 25.12 , a podejrzewam że na 26.12 także się pojawi, więc pytanie do Pana Mateusza czy w/w turnieje odbędą się, a jeśli tak, to czy będą liczone do klasyfikacji. Zgodnie z tym co mówi regulamin odpowiedź nasuwa się sama, ale proszę o odpowiedź , żeby nie było poźniejszych niedomówień.
    Ostatnio edytowane przez Riverside ; 24-12-2010 o 09:42

  4. #284
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Cytat Zamieszczone przez Andrzejeczke Zobacz posta
    @som

    planujesz jakieś podsumowanie top 20 na koniec roku?
    Na poczatku grudnia zrobilem sobie przerwe jesli chodzi o granie i prowadzenie punktacji ;] Mysle, ze do 5-6 stycznia uaktualnie ;]

  5. #285
    od stycznia to już chyba sam daruję sobie grę w lidze, ale i tak jestem ciekaw jak wygląda ranking na półmetku

  6. #286
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    od wczoraj nie widze w lobby turniejow ligi, support nie umie mi pomoc, zna ktos rozwiazanie?

  7. #287
    Wojtas szukaj w zakladce prywatne... tam zawsze byla liga do tej pory

  8. #288
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    tak wiem,
    to jest jakas masakra, zawsze mialem lobby w angielskim jezyku, teraz podobno turnieje widoczne sa tylko w jezyku polskim, a mi za kazdym razem jak sie probuje logowac sciaga aktualizacja i znow jezyk angielski i tak na kazdym kompie. Co ciekawe jak zaloguje sie na dane znajomego sciaga sie aktualizacja i jest jezyk polski. Support sportingbet mowi ze to winna BM i beda na tym pracowac. Nie wiem kiedy sie cos wyjasni.
    W miesiecznej walcze o top 3 a tu takie problemy. Jak kiedys niektorzy nie mogli zalogowac przez blad w liczeni rh turniej byl odwolany, ciekawe co bedzie teraz

  9. #289
    mimo 3 wygranych turniejów w tym miesiącu chyba rzutem na taśmę wczoraj wyszczurowałem 3 miejsce w grudniu

  10. #290
    i znowu mi nie liczy rh czekam juz z 25 minut nie wbilo nawet 1 rozdania z prowizja a ugralem napewno wymagajaca liczbe do ligi, ciekawe czy liga dotrwa do konca bo jest coraz gorzej, kolejny turniej ktorego niemozna zagrac