Strona 13 z 39 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 388
  1. #121
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    jestem za zwiekszeniem do 150 ilosci turniejow branych pod uwage w klasyfikacji generalnej

  2. #122
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    lubleen
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez kalet Zobacz posta
    Bardzo dobrze, że zmienione zostanie punktowanie. Na dobrą sprawę zastanawiam się, czy ten 1szy miesiąc, gdzie grało tak dużo ludzi nie wpłynie również w dużym stopniu na całość ligi. Pomijam fakt, że do końca miesiąca np mnie nie opłaca się już grać, bo nic to nie zmieni dla graczy top20, gdzie tak naprawdę można mówić o jakiejkolwiek wadze finansowej zajmowanej pozycji.

    1 miesiąc jak dla mnie niewypał właśnie ze względu na złą punktację. Chciałbym zaproponować, aby nowa punktacja w klasyfikacji generalnej została uwzględniona również dla wyników wrześniowych, tj. po prostu skorygować generalkę do zaproponowanej i zaakceptowanej przez Paradise nowej punktacji

    Pozdrawiam
    a kto wam bronil grac od poczatku? to jest wlasnie podejscie "ligowcow" - "nie oplaca mi sie grac, to nie gram".. a moze wlasnie zmienic podejscie i powiedziec: "zagram, namowie kolegow i jak ludzie zobacza, ze jest sporo osob, to zagraja?" jak zwykle o wszystkim decyduje psychologia tlumu.. ja w miare mozliwosci bede gral we wszystkich turniejach, mimo ze w czesci zapewne przesiedze na sitoucie, ale sztuczny tlum bedzie.. nie ma co narzekac, ze po niespelna miesiacu nie ma sie szans na wygrana w lidze - zamiast gadac, trzeba grac i wygrywac.. jeszcze dluga droga do finiszu, a turnieje z wieksza iloscia osob na pewno sie trafia..

  3. #123
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    jestem za zwiekszeniem do 150 ilosci turniejow branych pod uwage w klasyfikacji generalnej
    Po tym całym zamieszaniu ze zmianami w regulaminie, schemat proponowanej/przegłosowanej punktacji miesięcznej wydaje się być sprawiedliwy.

    Niestety miniony miesiąc znacząco odbije się na generalce, dlatego może warto zastanowić się jak najsprawiedliwiej z tego wybrnąć. Jeśli Paradise nei ma zamiaru zmienić schematu naliczania pkt do generalki to ww propozycja Wojtasa w jakiś tam sposób mogła by wyrównać szanse...szczególnie dla graczy grających regularnie.

    Pozdrawiam

    Seq

  4. #124
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Dokladnie to samo chcialem napisac co Seq.

    Do konca zostalo jeszcze 208 turniejow, wiec 150 spokojnie mozna rozegrac.

    Im wiecej turniejow, tym latwiej bedzie (wieksza szansa) na zrownanie sie punktami z osobami co w pierwszych turniejach nagrali >300 punktow.

  5. #125
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    jestem za

  6. #126
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Tak szansa na zrównanie będzie niesamowita jak niedługo zostanie 50 osób grających (na to się zapowiada).
    TYLKO ! wystarczy wygrać wtedy 6 turniejów, mając nadzieje że czołówka skończy na ostatnich miejscach i nadrobimy wtedy ten 1 turniej. Gratuluje pomysłów.
    Dla mnie sprawa jest jasna bez zmiany punktacji także tych pierwszych turniejów dalsza gra w lidze jak i na paradise mija się z celem, ponieważ przesądzającym motywatorem gry tu była właśnie liga.

  7. #127
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    jestem za zwiekszeniem do 150 ilosci turniejow branych pod uwage w klasyfikacji generalnej

  8. #128
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    ja jestem za tym, aby ktoś, kto zna się na systemach turniejowych przeliczył to wszystko i pokazał wyliczenia jaki model będzie najbardziej sprawiedliwy dla wszystkich.

    Pozdro!

    Osobiście prawdopodobnie utrzymam frekwencje w ok. 90 % więc dla mnie 150 turków jest ok, aczkolwiek mocno sugeruję również modyfikację punktów w generalce - cała zabawa rozchodzi się tylko o ten pierwszy - bardzo liczny miesiąc.

  9. #129
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Kwasss Zobacz posta
    Jest tu jakaś logika ?
    facet celem roomu jest zarobic a nie rozdac kase, zamiar byl dobry duzo graczy, rake by dostac sie do turnieju a tu niewypal zamiast 1000 grajacych tylko 100

  10. #130
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    jestem za zwiekszeniem do 150 ilosci turniejow branych pod uwage w klasyfikacji generalnej
    +1