Strona 12 z 39 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 388
  1. #111
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    W klasyfikacji miesiecznej - wrzesniowej, przez mala frekwencje, nie nastapia juz zadne zmiany.
    Dzieki wprowadzonej zmianie sposobu liczenia pkt, mysle ze nie bedzie az tak drastycznego spadku liczby osob.

    I przewiduje, ze frekwencja utrzyma sie gdzies na 200-230 osobach na poczatku do ok 120-150 pod koniec kazdego miesiaca.

    A pomysl z anulowaniem punktow z wrzesnia - lol ;]

  2. #112
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    anulowac cala lige, zabrac punkty, nagrod nie przyznawac bo to nie wyplal jest jak mozna zmieniac w trakcie ?!

    AMATORZY

  3. #113
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta
    Nowa punktacja przeszła więc jednogłośnie.
    Znaczy przez kogo ?? Poszly maile z pytaniem do wszystkich bioracych udzial w grze ??

    AMATORZY !!

  4. Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    Znaczy przez kogo ?? Poszly maile z pytaniem do wszystkich bioracych udzial w grze ??
    AMATORZY !!
    Myślę, że trochę przesadzasz.
    Po pierwsze, jest to liga tylko dla polaków a dyskusja trwa na największym forum pokerowym dla polaków, więc ustalenia tu zawarte mają znaczenie.
    Po drugie nie jest to jakiś WCOOP tylko turniejki z wpisowym 3,5.
    Po trzecie tak - można to nazwać ligą "amatorską" bo raczej zawodowi MTT'rzy tu nie grają a jeśli już to tylko for fun.
    I na koniec, osobiście uważam, że jest to najlepsza jak do tej pory próba stworzenia dużej ligi dla polaków z przejrzystą/aktualizowaną w miarę na bieżąco punktacją i z bardzo atrakcyjnymi nagrodami na zakończenie.
    Ode mnie pełne uznanie.

    Jeśli chodzi o punktację też jestem za zmianami w miesięcznej i bez zmian w generalnej.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez ZbigAnch ; 26-09-2010 o 17:48

  5. #115
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    kuerten jedna osoba mniej nie zaszkodzi

  6. #116
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    Bardzo dobrze, że zmienione zostanie punktowanie. Na dobrą sprawę zastanawiam się, czy ten 1szy miesiąc, gdzie grało tak dużo ludzi nie wpłynie również w dużym stopniu na całość ligi. Pomijam fakt, że do końca miesiąca np mnie nie opłaca się już grać, bo nic to nie zmieni dla graczy top20, gdzie tak naprawdę można mówić o jakiejkolwiek wadze finansowej zajmowanej pozycji.

    1 miesiąc jak dla mnie niewypał właśnie ze względu na złą punktację. Chciałbym zaproponować, aby nowa punktacja w klasyfikacji generalnej została uwzględniona również dla wyników wrześniowych, tj. po prostu skorygować generalkę do zaproponowanej i zaakceptowanej przez Paradise nowej punktacji

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kalet ; 27-09-2010 o 18:48

  7. #117
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    "1 miesiąc jak dla mnie niewypał właśnie ze względu na złą punktację. Chciałbym zaproponować, aby nowa punktacja w klasyfikacji generalnej została uwzględniona również dla wyników wrześniowych, tj. po prostu skorygować generalkę do zaproponowanej i zaakceptowanej przez Paradise nowej punktacji "
    przylanczam sie

  8. #118
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta

    Klasyfikacja generalna już musi taka zostać do końca.
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta

    Tak jak mówiłem, nie będzie to miało wpływu na klasyfikację generalną, tam zostaje formuła zależna od ilości graczy w danym turnieju.
    Wydaje mi sie, ze chyba jasno sie wyrazil...

  9. #119
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    Ja jedynie proponowałem, stosownie do regulaminu Ligi, który należy do jednych z "giętszych" regulaminów

    Mam wrażenie patrząc na dane z wynikami, że ten miesiąc ( jeden z ośmiu miesięcy tj. 12.5 % ligi) będzie miał zbyt mocny wpływ na resztę ligi, zakładając, że teraz będzie średnio nawet 120 osób miesięcznie. Proszę jedynie o analizę tej sytuacji, która wydaje mi się - jest warta analizy.

    Liga jest świetna i jeśli jest możliwość dodania jej więcej równych szans w wyścigu o pewnego rodzaju mistrzowstwo - to warto się nad nią zastanowić - dla przyszłych tego typu wydarzeń.

    Pozdro!

  10. #120
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Chciałem się przyłączyć do ligi, zagrałem 3 ostatnie turnieje i w żadnym nie było nawet 100 osób, więc jeśli punktacja pierwszego miesiąca nie zostanie skorygowana dalsze granie mija się z celem. Ci co zagrali w pierwszych turniejach wyrobili taką przewagę że nie ma szans nawiązać z nimi równej walki. Więc drogi paradise jeśli nie będzie korekty pierwszego miesiąca już nikt więcej się nie przyłączy do grania bo to bez sensu a nie o to wam chyba w tej promocji chodziło.
    Swoją drogą kto wymyślił taką chorą punktację gdzie ilość punktów zależy od ilości uczestników na co gracz przecież nie ma najmniejszego wpływu.

    I mały przykład bezsensu obecnej punktacji :
    Wygrywając 2 ostanie turnieje miałbym łącznie mniej punktów niż koleś który zajął setną pozycje w pierwszym turnieju. Jest tu jakaś logika ?
    Ostatnio edytowane przez Kwasss ; 28-09-2010 o 03:01