Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    114
    Cytat Zamieszczone przez Banis Zobacz posta
    Pawełku skup się
    _przeczytaj_ hh. eot.

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    to, ze villain nie rozgrywa tego wybitnie nie usprawiedliwia bodajze najgorzej zagranego AQ od dawna,
    czy taki nit podbija z utg 98/t9/j9 ze rozpatrujesz takie uklady przy analizie turna?
    19/15 =! nit; i zapewne raisuje kazde 98s, T9s, J9s
    na fr zawsze trzeba miec seta zeby sie stakowac?
    wiadomka!
    dlaczego on 4betuje wg ciebie tylko AA, to by oznaczalo ze jest exploitable fishem
    wrong; wszystko zalezy od range`ow u hero. Ja np nie 3betuje duzej czesci TAG - UTG openow od w ogole, AA included i bynajmniej nie jest mi z tym zle
    Ostatnio edytowane przez krolewicz ; 19-08-2010 o 16:59

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    to, ze villain nie rozgrywa tego wybitnie nie usprawiedliwia bodajze najgorzej zagranego AQ od dawna,
    +1
    nie mam pojęcia jaka ręka gorsza od AQ może sprawdzić (a nawet przebić!) flop a foldować river. Jedyne co mi przychodzi do głowy to KQ ale chyba na tym limicie nikt nie cold calluje z KQ otwarcia z UTG

  4. #14
    Jak mniemam game flow, ani sposób rozegrania "dwóch kart" post flop nie ma znaczenia ??

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Banis Zobacz posta
    Kolega od KK to weak tag zakrawający o nitostwo?
    [ ] perfect spot

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Nie mam pojecia, co mam myslec o tej partii. 19/15 to faktycznie nie nit. Uzwledniajac to, reraise na flop jest wedlug mnie ok (odnosze sie do posiadacza AQ). Turn jest tutaj kluczowy. Check na turnie i granie allin na river jest rozegraniem nie majacym za bardzo sensu. Jesli traktujesz go jak nita, to jego raise na flopie oznacza, ze ma cos sensownego, wiec check turn, showe river jest troche slabe. Jesli traktujesz go jako przecietnego, myslacego goscia, no to przy takiej linii musisz spodziewac sie calla na river w zdecydowanej wiekszosci przypadkow. Moim zdaniem po prostu niezbyt udany blef. Jesli juz, to uderzalbym na turnie, bo check turn dal za duzo informacji. Wycofujac sie na turnie, wycofalbym sie rowniez na river.