Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: T5o i free play

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($10)
    UTG ($4.28)
    MP ($10.34)
    CO ($9.24)
    Button ($7.81)
    SB ($10.14)

    Preflop: Hero is BB with 10, 5
    UTG calls $0.10, 4 folds, Hero checks

    Flop: ($0.25) 10, 2, 7 (2 players)
    Hero bets $0.16, UTG raises to $2.32, Hero raises to $9.90 (All-In), UTG calls $1.86 (All-In)

    Turn: ($8.61) 4 (2 players, 2 all-in)

    River: ($8.61) J (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $8.61 | Rake: $0.43

    Gosciu: 51/12 agg %: 65 po 43h, po jego raise zostawia mi tylko decyzje PoF. Na fullstacka bym sie nie stackował, czy mam tam jakies value? Liczyłem głównie na 7i jakies OESD

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Czytając twoje posty nie wiem czy nie jest tak, że wydaje ci się, że ludize blefują na micro częściej niż im to się zdarza. Typ zrobił commitujący raise na flopie, musisz dołożyć do zainwestowanych 2,5bb kolejnych xx no i jesteś z przodu przeciwko potencjalnym drawom, ale jak jesteś behind to potężnie. Mnóstwo jego range to będą jednak lepsze ręce, a nawet jak ma jakieś AK czy inne overcards, to dalej daje mu ~25% equity w puli także nawet będąc ahead nie jest tak, że miażdżysz jakikolwiek kawałek jego range. Jak nie widziałeś wcześniej żeby overbetował słabe made hands typu 88 na tym flopie, albo straight drawy, to najpierw się upewnij, że jego range faktycznie jest tu tak słaby jak zakładasz, dopiero potem sprawdzaj.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    jakie grasz stawki i co leszek? bo twoje podejscie do gry jest ultra tight i grasz 6 max stosujac range z FR. ogolnie 6 max od nl100 np na ftp sa super agresywne, szególnie jesli chodzi o gre pre flop i z takim podejsciem raczej nie miałbyś wikekszych szans na ugranie tam czegikolwiek. Ja gram Hu cash i czasem mam wrażenie, że na 6 max gra jest bardziej agrro, szczegolnie jesli chodzi o 3b i 4b pre

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Jekus, jeśli porównujesz sytuację, w której totalny donk na mikro robi gigantyczny reraise de facto AI do limpowanej minipuli z poprawną agresywną grą na NL100+ to ja po prostu nie mam pytań.

  5. #5
    Milosz a na jaka 7 go obstawiales? predzej bym postawil ze ma T9s,JTs moze AT ewentualnie 22-TT bo wyzsze pary by raczej podbijal ;
    druga sprawa twoja dyszka z bardzo slabym kickerem ; to ze gra 51% nie oznacza ze bedzie mial zawsze trash w rece

    sam najwiecej kasy tracilem w limpowanych pulach bedac na BB z TP na flopie i niskim kickerem w reku
    Ostatnio edytowane przez majslaw35 ; 17-08-2010 o 23:26

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez jekus Zobacz posta
    jakie grasz stawki i co leszek? bo twoje podejscie do gry jest ultra tight i grasz 6 max stosujac range z FR. ogolnie 6 max od nl100 np na ftp sa super agresywne, szególnie jesli chodzi o gre pre flop i z takim podejsciem raczej nie miałbyś wikekszych szans na ugranie tam czegikolwiek. Ja gram Hu cash i czasem mam wrażenie, że na 6 max gra jest bardziej agrro, szczegolnie jesli chodzi o 3b i 4b pre
    To akurat trafiłeś najgorzej jak mogłeś, bo właśnie nl100 6maxy na ftp No ale jako, że nie mam szans tam nic wygrać, to chyba trzeba będzie zmienić room :/

  7. Tak, mogl miec 7.. ale z T lub 2... Musisz po prostu zrozumiec, ze nie warto stackowac sie z TPWK w puli ogladanej za darmo pre flop.
    Jesli jestes z przodu to minimalnie, w wiekszosci przypadkow jestes z tylu. Zastanow sie co bijesz, ze chcesz doinwestowac dodatkowe 40bb zeby zgarnac te 3, ktore juz zainwestowales.