Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: NL10 a NL50

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    3
    Witka!
    Ostatnim czasem dość mocno się zadomowiłem na 888poker. Gram cash przeważnie NL10 ale od jakiegoś czasu w sumie z ciekawości wskoczyłem parę razy na NL50. Jakie było moje zdziwienie gdy gracze się okazali tak samo słabi jak parę poziomów niżej. Wielkiej próbki nie mam bo grałem tylko parę razy na tym limicie [skończyłem na znacznym plusie] ale wróciłem na swoje stawki.

    Czy to normalne czy może akurat trafiałem na takich "niedzielnych" graczy czekających aby sprawdzić 3beta z 24o Zaczynam się zastanawiać żeby nie przejść wyżej na dobre chociaż br mi na to jeszcze nie pozwala. Powiedzcie ile max bi mieliście wskakując na NL50?. 50? a może 100?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Jeśli jesteś pewien swojej gry i nie popełniasz już wielu błędów to ~30 bi spokojnie wystarczy na nl50.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez donkbet Zobacz posta
    Powiedzcie ile max bi mieliście wskakując na NL50?. 50? a może 100?
    2 lub 3 BI i mowie calkiem serio

    ja bym juz pewnie z 15 shotowal na nl50 obecnie

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    jakieś 25-30 BI.Pierwszy raz zacząłem grać na tych stawkach na "osławionym" pitbull poker i jak wpadłem na NL100 pan Kevin Baronovsky postanowił zamknąć interes.Dobrze że wcześniej przeniosłem 1/2 rolla na pokers stars ale i tak2.5k poszło w piz...nauczka na przyszłość żeby nie grać na pokrzakach.btw-sorry za offtopic.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    2 lub 3 BI i mowie calkiem serio

    ja bym juz pewnie z 15 shotowal na nl50 obecnie
    Jak rozumieć to "obecnie"? Z twoją wiedzą, czy z obecnym poziomem na 50NL?

    Co do graczy na poszczególnych stawkach. To słabi są tak samo słabi. A ci ok są bardziej ok im wyżej. No i trzeba się do wpieprzania dużej kasy przyzwyczaić na wyższych limitach co może być ciężkie.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A nie lepiej spróbować się najpierw na NL25? Wystarczy mieć kilkanaście BI, żeby zrobić shota, jak się nie uda - wracasz na NL10.