Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Dopiero zaczynam Omahować w necie, a live tym bardziej. Ostatnio zdarzyło nam się grube rozdanie z 3 all-inami na flopie. Chciałem spytać, czy wszystkie 3 były uzasadnione.

    Flop KQ7, dwa kara

    ręka 1: QQJT (bez kara)
    ręka 2: K754 (dwie blotki karo)
    ręka 3: KJT9 (jedno karo)

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Nie gram w omahe, ale wyglada na setup cooler

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Tez nie gram w Omahe ale raczej tam jedno karo = 0 kar lol wiec troche to not relevant.. chyba ze jako bloker.
    W zwiazku z tym chyba troche slaby ten draw ręki nr 3 choc jak mowie specem od Omaszki nie jestem..

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Ace Zobacz posta
    Tez nie gram w Omahe ale raczej tam jedno karo = 0 kar lol wiec troche to not relevant.. chyba ze jako bloker.
    W zwiazku z tym chyba troche slaby ten draw ręki nr 3 choc jak mowie specem od Omaszki nie jestem..
    Ręce nr 3 każda karta od 8 do J oraz A daje strita, więc nie wiem czy taki słaby...

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    hmm a dokladnie w jaki sposob 8 daje ci tam strita? ogolnie troche malo informacji o przeciwnikach i mowie specem nie jestem ale z tego co wiem to chyba jeden z podst bledow w omahe jest takie liczenie outow i stackowanie sie w takiej sytuacji bo na takim flopie przy ai sporo twoich outow bedzie dead albo ludzie beda praktycznie freerollowac na Ciebie, szczególnie w multiway pocie tak jak tu.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Ace Zobacz posta
    hmm a dokladnie w jaki sposob 8 daje ci tam strita? .
    Za dużo alkoholu albo słońca...

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    czy uzasadnione? wszystko zalezy od tego jaka byla akcja na PF i jaka byla dynamika gry,nie bez znaczenia jest tez kolejnosc ruchu na flopie

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    #3 to imo troche spew, #2 tez mi sie nie podoba tbh, na 100% nie jest dobry ze swoimi 2p i nawet jezeli diamonds brickuja villain z Kxxx ma tone outow na poprawe, + marny ten draw

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Dzięki za komentarze.

    A ponieważ statystyka zawsze prawdę powie:

    turn K (ostatni w talii, #2 łapie fula)
    river 9 (#3 łapie lepszego)

  10. #10
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    100
    na sety masz 45% w 3# czyli flipa, to samo z TTP, a FD bijesz. Jedyne co to set+fd miażdzą ciebie

    ProPokerTools.com - Serious tools for serious players

    Mi sie nie podoba 2#, bo nia masz tam TTP, a stół mokry.