Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (4 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($10)
    Hero (Button) ($11.80)
    SB ($12.64)
    BB ($14.37)

    Preflop: Hero is Button with 9, 9
    UTG (poster) checks, Hero bets $0.40, 1 fold, BB raises to $1.20, 1 fold, Hero calls $0.80

    Flop: ($2.55) 3, 6, 7 (2 players)
    BB bets $1.50, Hero calls $1.50

    Turn: ($5.55) A (2 players)
    BB bets $3.30, Hero folds

    Total pot: $5.55 | Rake: $0.27


    Normalnie nie calluje tego pf ale ten gracz mimo małej próbki był dosyć agresywny, mianowicie: 44/33 3b: 28,6; po 18 rękach. Na flopie zagrałem call, ponieważ na 3 sytuacje do cbetu, cbetował 3razy, poza tym nie zrzuce słąbej OP na jednego beta. Jednak wydaje mi się, że jestem w kropce, bo a) wiem, że na turnie spadnie OC i ja bd miał myslemice czy on ma cos czy mnie SB.
    b) nie moge raisowac na flopie bo byłby to wtedy bluff, nie mnie tam nie sprawdza co bym bił

    Jak tu gracie, czy to powiniem byc fold pf?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Skoro gracz jest bardzo agresywny, to prawdopodobnie możesz go w tej ręce calldownować. Na turnie A będzie on cbetował dalej bardzo dużą część swojego range. Zarówno wszstkie JT/KJ i inne pierdoły, jak i value hands AK/AQ, ale na pewno ma w swoim zakresie dostatecznie duzo blefów żeby calldown był opłacalny. Wątpliwe żeby cbetował na turn swoje TT-KK, większość graczy na tym turnie zagra check, a na pewno już nie wsunie olka na river. Także tak naprawdę dalej bijesz dużo rąk z jego range.

  3. #3
    Ja bym podbijal na flopie albo foldowal, w tym sensie, że albo robisz call preflop tylko w celu set miningu i wtedy od razu zrzucasz to na flopie na jego c-bet, albo na niskim flopie decydujesz ze masz najlepsza reka i podbijasz jego cbet (bo z para 9 jest zbyt duzo overcards, ktore trafiaja w jego range i moga spasc na turnie), jeżeli będzie Cię 3betowal to najprawdopodobniej się pomyliles, jeżeli nie to zazwyczaj zrzuci.